YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor

blank
YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor

İçerik: YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor

YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor:

Web’de YouTube videoları çekmenin hiçbir yolu yok. Tehlikeli web sitelerinden seçiminizi yapın ya da eski moda gidin ve masaüstünüzün bir videosunu kaydedin. Artık YouTube nihayet bilgisayar kullanıcıları için daha basit bir çözüm sunuyor: İndirme düğmesi. Android Police’in bildirdiği gibi, şu anda Premium aboneler için deneysel bir özellik olarak mevcut. YouTube zaten aboneler için mobil video indirmeleri sunduğundan bu büyük bir sürpriz değil.

Açtığınızda, videoların altındaki paylaş seçeneğinin hemen yanında veya göz atarken üç noktalı menünün yanında bir indirme düğmesi göreceksiniz. Bir video indirdikten sonra çevrimdışı YouTube kitaplığınıza yerleştirilir. 144p’den 1080p’ye kadar çözünürlüklerde video çekmeyi seçebilirsiniz – üzgünüm, 4K fanatiği. Bu noktada, kullanılabilir depolama alanınız dışında herhangi bir boyut sınırı görünmüyor.

Hızlı testlerimden, özellik Safari ve Chrome’da tanıtıldığı gibi çalışıyor. Şahsen, mobil indirmeler kadar sık ​​kullandığım bir şey değil, ancak gelecekteki seyahatler için güzel bir seçenek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, Bilgisayarlarda Video İndirmeyi Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör