Apple Güncellemesi, iPhone 13’ü Etkileyen Müzik Hatasını Düzeltti

blank
Apple Güncellemesi, iPhone 13'ü Etkileyen Müzik Hatasını Düzeltti

İçerik: Apple Güncellemesi, iPhone 13’ü Etkileyen Müzik Hatasını Düzeltti

Apple Güncellemesi, iPhone 13’ü Etkileyen Müzik Hatasını Düzeltti:

Yeni Apple cihazınızı müzik çalmak için kullanmadan önce güncellemeniz gerekebilir. MacRumors tarafından tespit edildiği üzere, teknoloji devi, bir Apple Music hatası hakkında kullanıcıları uyaran ve cihazlarını güncellemelerini tavsiye eden bir tavsiye yayınladı. Görünüşe göre, insanlar yeni telefonlarını veya tabletlerini bir yedekten geri yüklerlerse Apple Music kataloglarına ve ayarlarına erişemeyebilir veya Sync Library’yi kullanamayabilirler. Hata, şirketin en yeni mobil cihazlarını, yani iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, 6. nesil iPad mini ve 9. nesil iPad’i etkiliyor.

Apple, yeni akıllı telefonlarını ve tabletlerini Eylül ayı ortasında düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Gruptaki en büyük ve en pahalı telefon, 6,33 inç ekranı ve 1,599 dolara ulaşan fiyatlarıyla iPhone Pro Max. Önceki modellere kıyasla standart iPhone 13 ve iPhone mini modelleri daha küçük çentiklere, 2,5 saate kadar daha uzun süre dayanan pillere ve daha parlak ekranlara sahip. Bu arada, yeni giriş seviyesi iPad şimdi bir önceki nesle göre daha hızlı performans vaat eden bir A13 Bionic çip ile birlikte geliyor. Yeni iPad mini’ye gelince, artık Apple’ın tescilli Lightning bağlantı noktası yerine bir USB-C bağlantı noktasıyla geliyor.

Yeni cihazlar 24 Eylül’de gönderilmeye başlandı ve MacRumors, kullanıcıların bir yazılım güncellemesi için bildirim almaya başladığını söylüyor. Yüklemek için Ayarlar’da Genel altında Yazılım Güncelleme’ye gitmeniz yeterlidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Güncellemesi, iPhone 13’ü Etkileyen Müzik Hatasını Düzeltti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör