Google, Takvim İçin Tek Tuşla Grup Sohbetleri Ekliyor

blank
Google, Takvim İçin Tek Tuşla Grup Sohbetleri Ekliyor

İçerik: Google, Takvim İçin Tek Tuşla Grup Sohbetleri Ekliyor

Google, Takvim İçin Tek Tuşla Grup Sohbetleri Ekliyor:

Bir Google Takvim toplantısından önce notları hızlıca paylaşabilmeyi veya daha sonra takip edebilmeyi hiç istediniz mi? Şimdi yapabilirsin. Google, belirli bir toplantıya katılan kuruluşunuzdaki herkesle kolayca grup sohbeti oluşturmanıza olanak tanıyan Workspace ve G Suite kullanıcıları için güncellemeler yapıyor. İster web’de ister telefonda olun, sohbeti doğrudan etkinlikten başlatmak için davetli listesinin yanındaki bir düğmeye dokunmanız yeterlidir.

Bu, kuruluşunuzun dışındaki kişilerle çalışmaz. Ayrıca sabırlı olmanız gerekebilir. Hızlı yayın yolundaki web kullanıcıları, 20 Eylül’de sessizce başlayan 15 günlük bir sunumun ortasındayken, mobil kullanıcılar ve daha temkinli şirketler 4 Ekim’e kadar beklemek zorunda kalacak.

Beklenen bir hareket olsa da hoş bir hareket. Google, Gmail’in ofis görüşmeleri için bir merkez olarak büyüyen rolü de dahil olmak üzere, Workspace web uygulamalarını giderek daha fazla birleştiriyor. Takvim genişletmesi mantıklı bir uzantıdır — iş arkadaşlarına mesaj göndermek isteyen toplantı düzenleyicileri için Google’ın sohbet hizmetini kolay bir seçim haline getirebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Takvim İçin Tek Tuşla Grup Sohbetleri Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör