İPhone 13 Mini Hala Çok Yavaş Şarj Oluyor

blank
İPhone 13 Mini Hala Çok Yavaş Şarj Oluyor

İçerik: İPhone 13 Mini Hala Çok Yavaş Şarj Oluyor

İPhone 13 Mini Hala Çok Yavaş Şarj Oluyor:

iPhone 13 Mini Cuma günü çıkıyor ve 12 Mini’ye göre bir dizi hoş geliştirme iyileştirmesine sahip olsa da, önceki modelle aynı sınırlamayı paylaşıyor: 13 Mini, MagSafe kablosuz şarj üzerinden 12 watt’a kadar en yüksek güç dağıtımıyla sınırlı. bir Apple destek belgesine (MacRumors aracılığıyla). Bu, 12 Mini gibi, iPhone 13 serisinin geri kalanından daha düşük bir maksimum MagSafe şarj hızına sahip olduğu anlamına gelir; bu, tümü MagSafe üzerinden 15 watt’a kadar şarj edilebilir.

En küçük iPhone’un MagSafe üzerinden daha yavaş şarj olabileceğini duymak hayal kırıklığı yaratsa da, pil ömrünü uzatıyor. Apple, iPhone 12 Mini’ye göre 1,5 saate kadar daha fazla pil ömrü elde etmeniz gerektiğini söylüyor, bu nedenle 13 Mini’yi eskisi kadar sık ​​şarj etmeniz gerekmeyebilir.

Bununla birlikte, 13 Mini, iPhone 13 modellerinin geri kalanından daha az pil ömrü sunuyor ve yine de hızlı bir şekilde bitebilir. İşte Dieter Bohn’un incelemesinden ilk izlenimleri:

Ancak, iPhone 13 Mini’nin pil ömrü hakkında erken bir izlenimim var. Apple’ın bir buçuk saatlik daha uzun iddiası makul görünüyor, ancak bu hafif bir övgü. Geçen yıl iPhone 12 Mini’yi çok kullandım ve ilk gözden geçirdiğimde söylediklerimin doğru olduğu ortaya çıktı: Bu küçük telefonu büyük bir akıllı telefon gibi kullanırsanız, pili öğleden sonra veya hatta öğleden sonra bitirirsiniz. öğle yemeği.

iPhone 12 ve 13 Minis, hem boyut hem de onları ne kadar kullandığınız açısından minimalist olmalıdır. Telefonunuzu tüm gün boyunca sürekli kullanıyorsanız, Mini’deki daha küçük pilin yeterli olması muhtemel değildir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: İPhone 13 Mini Hala Çok Yavaş Şarj Oluyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör