Oppo K9 Pro, Lansmandan Önce Şirketin Web Sitesinde Görüldü

blank
Oppo K9 Pro, Lansmandan Önce Şirketin Web Sitesinde Görüldü

İçerik: Oppo K9 Pro, Lansmandan Önce Şirketin Web Sitesinde Görüldü

Oppo K9 Pro,Lansmandan Önce Şirketin Web Sitesinde Görüldü:

Oppo K9 Pro, 26 Eylül’de Çin’de piyasaya sürülecek. Lansmandan hemen önce Oppo, telefonun tüm temel özelliklerini Çin web sitesinde listeledi. Şirket ayrıca Weibo’da akıllı telefonun bazı özelliklerini doğrulayan birkaç poster yayınladı. Telefonun 120Hz yenileme hızı ekranı ve HDR10 desteği ile geldiği onaylandı. Yakışıklı MediaTek Dimensity 1200 SoC tarafından desteklenecektir. Oppo K9 Pro, 60W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil paketleyecek. Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni Oppo K9 Pro akıllı telefonun yanı sıra 26 Eylül’de Oppo Watch Free ve Oppo Smart TV K9’u da piyasaya sürecek.

Oppo K9 Pro’nun özellikleri
Oppo, Weibo’da lansman öncesinde Oppo K9 Pro’nun temel özelliklerini doğrulayan bir dizi gönderi yayınladı. Resmi web sitesi listesine göre Oppo K9 Pro, 120Hz ekran yenileme hızı ve 90 fps desteği ile 6.43 inç AMOLED ekranla piyasaya çıkacak. Kaputun altına bir MediaTek Dimensity 1200 SoC yerleştirecek.

Yaklaşan Oppo K9 Pro, 60W Süper Flaş hızlı şarjı destekleyen 4.500mAh pil ile donatılacak. Oppo, yeni teknolojiyi kullanan Oppo K9 Pro’nun sadece 16 dakikada yüzde 0’dan yüzde 50’ye kadar şarj edilebileceğini iddia ediyor. Oppo, ahizenin gece boyunca şarj olurken güvenliği sağlamak için akıllı beş çekirdekli güvenlik koruması taşıdığını doğruladı.

Oppo K9 Pro, üçlü arka kamera kurulumuna sahip ancak sensörlerin detayları henüz şirket tarafından paylaşılmadı. Akıllı telefon, Wi-Fi6, 5G ve NFC gibi bağlantı seçenekleri sunuyor. Oppo K9 Pro, 8,5 mm kalınlığında ve sadece 180 gram ağırlığında olacak.

Oppo K9 Pro akıllı telefonun yanı sıra Oppo, 26 Eylül’de Oppo Smart TV K9 (75 inç sürümü) ve Oppo Watch Free olmak üzere iki ürünü daha tanıtacak. Şirket, resmi Weibo tanıtıcısı aracılığıyla lansmanı birden fazla teaser ile onayladı. Oppo Watch Free dikdörtgen bir tasarıma ve kauçuk kayışa sahip olurken, Oppo Smart TV K9 75 inç ekrana sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo K9 Pro, Lansmandan Önce Şirketin Web Sitesinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör