Xiaomi TWS 3 Pro, 27 Eylül’de Piyasaya Sürülecek

blank
Xiaomi TWS 3 Pro, 27 Eylül'de Piyasaya Sürülecek

İçerik: Xiaomi TWS 3 Pro, 27 Eylül’de Piyasaya Sürülecek

Xiaomi TWS 3 Pro, 27 Eylül’de Piyasaya Sürülecek:

Xiaomi, True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro’yu 27 Eylül’de piyasaya süreceğini onayladı. Bu kulaklıklar, Çin’de Xiaomi Civi akıllı telefonun yanında tanıtılacak. Xiaomi TWS 3 Pro’nun teaser posteri, tasarım ayrıntılarını, renk seçeneğini ve temel özelliklerini doğruluyor. Şirket, kulakiçi kulaklıkların aktif gürültü engelleme (ANC) ile geleceğini ve alt kısmında hafif bir gövdeye sahip bir kulak içi tasarıma sahip olacağını söylüyor. Aktif gürültü iptali, 40dB’ye kadar sunulmak üzere takdim edilir. Ayrı olarak, yeni bir sızıntı, bu haftanın başlarında tanıtılan Xiaomi Civi akıllı telefonun özelliklerine daha fazla ışık tutuyor.

Bir Weibo gönderisinde Xiaomi, True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro’nun Xiaomi Civi akıllı telefonun yanında piyasaya sürüleceğini onayladı. Lansman etkinliğinin 27 Eylül’de Çin yerel saatiyle 14.30’da (IST 11.30’da) başlaması planlanıyor. Xiaomi TWS 3 Pro’nun silikon kulak uçlarına sahip bir kulak içi tasarıma ve altta hafifçe uzatılmış bir adıma sahip olduğu görülüyor. sensörleri ve mikrofonları entegre edin. Şarj kutusu, pil göstergesi için LED ışıklı yumurta şeklinde bir tasarıma sahiptir. Kulakiçi kulaklıklar mat siyah bir kaplamada görülüyor, ancak lansman sırasında başka seçeneklerle de gelmesi muhtemel.

Belirtildiği gibi, Xiaomi True Wireless Noise Cancelling Earphones 3 Pro, maksimum 40dB gürültü azaltma derinliği ile aktif gürültü iptalini desteklemek üzere tasarlanmıştır. Bunun dışında, tanıtım afişi çok az şey ortaya koyuyor, ancak tüm detayların lansman etkinliğinde açıklanması gerekiyor.

Temel özellikler de sızdırıldı ve Xiaomi Civi akıllı telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç full HD+ (1.080×2.400 piksel) kavisli ekrana sahip olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 778G SoC tarafından desteklenmesi ve 64 megapiksel ana kamera ile üçlü arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Ön tarafta, Xiaomi Civi akıllı telefonun 32 megapiksel ön sensöre sahip olması bekleniyor. Telefon, 55W hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil içerebilir. 6.98 mm kalınlığında ve 166 gram ağırlığındadır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi TWS 3 Pro, 27 Eylül’de Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör