YouTube Çevrimdışı Video İndirmelerini Test Ediyor

blank
YouTube Çevrimdışı Video İndirmelerini Test Ediyor

İçerik: YouTube Çevrimdışı Video İndirmelerini Test Ediyor

YouTube, Premium Hesaplar için Masaüstü Tarayıcıda Çevrimdışı Video İndirmelerini Test Ediyor:

YouTube, kullanıcıların videoları masaüstü Web tarayıcılarına indirmelerine olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. En son özellik şu anda Premium aboneler için deneysel bir özellik olarak sunulmaktadır. YouTube şu anda Android ve iOS’ta ücretli abonelerin çevrimdışı görüntüleme için içerik indirmesine izin veriyor. Bu özellik yalnızca Chrome, Edge veya Opera tarayıcılarının en son sürümlerine sahip bilgisayarlarda desteklenecektir.

İlgilenen kullanıcılar, YouTube’un Premium aboneler için mevcut testleri listeleyen Deneysel yeni özellikleri deneyin sayfasını ziyaret edebilir. Bir videoyu izlerken, uygun kullanıcılar, beğen ve paylaş düğmelerinin hemen yanında Videoyu İndir seçeneğini görebilir.

Videoların kalitesinden emin olmak için, kullanıcı, maksimum olarak full-HD (1080p) ile Ayarlar menüsünde çeşitli çözünürlüklerde indirmeyi seçebilir. Yüksek (720p), Orta (480p) ve Düşük (144p) seçenekleri de mevcuttur. Yer açmak için tarayıcı önbelleğinden tüm yerel indirmeleri tek bir düğmeyle silme seçeneği vardır.

Üzerine tıklayarak, YouTube videoyu indirmeye başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcılar, ekranın sol tarafında bulunan “Daha Sonra İzle” simgesinin altındaki hamburger menüsünden erişilen İndirilenler bölümünden izleyebilirler. İndirilen videolar youtube.com/feed/downloads adresinden veya yan gezinme panelinden oynatılabilir.

Yeni özellik 19 Ekim’e kadar test için mevcut olacak, ancak YouTube’un yakında resmi olarak piyasaya sürmesi bekleniyor.

Şu anda, Android ve iOS için YouTube uygulaması, videonun özel olmaması ve içerik oluşturucunun izin vermesi koşuluyla, Premium kullanıcılarının çevrimdışı görüntüleme için videoları indirmesine izin veriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube Çevrimdışı Video İndirmelerini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör