Netflix’in League of Legends Serisi 6 Kasım’da Başlıyor

blank
Netflix'in League of Legends Serisi 6 Kasım'da Başlıyor

İçerik: Netflix’in League of Legends Serisi 6 Kasım’da Başlıyor

Netflix’in League of Legends Serisi 6 Kasım’da Başlıyor:

Netflix’in uzun süredir devam eden League of Legends şovunun çıkış tarihi var. Servis, animasyon dizisi Arcane’nin 6 Kasım’da Doğu’da 22:00’de prömiyer yapacağını onayladı. Buna göre yeni bir fragman (aşağıda) sahneyi belirliyor. Hem hextech’in (bilimin kullandığı sihir) tehlikeleriyle hem de zengin Piltover şehri ile yeraltı şehri Zaun arasındaki sosyal eşitsizliklerle savaşan kardeşlerin (ve LoL kahramanlarının) Jinx ve Vi’nin kökenlerini vurgular.

Dizi, Into the Spider-Verse’den Hailee Steinfeld’i Vi olarak ve Army of the Dead’den Ella Purnell’i Jinx olarak canlandırıyor. Netflix ve Riot ayrıca, diğer CG prodüksiyonlarından sıyrılmak için gösterinin kendine özgü elle boyanmış stiline (Riot hayranlarına tanıdık gelebilir) güveniyor.

Arcane’in başarılı olup olmayacağı kesin değil, ancak Netflix, Castlevania gibi oyunla ilgili şovlarda bir miktar başarı elde etti – ve bu, asalını aşan bir franchise içindi. Bir League of Legends serisi, MOBA unvanının devam eden popülaritesi ve umarım kendi yararları sayesinde gelişebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix’in League of Legends Serisi 6 Kasım’da Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör