Samsung Galaxy S22 Ultra’da S-Pen Olacak

blank
Samsung Galaxy S22 Ultra'da S-Pen Olacak

İçerik: Samsung Galaxy S22 Ultra’da S-Pen Olacak

Samsung Galaxy S22 Ultra’da S-Pen Olacak:

Samsung’un 2021’de Galaxy Note’u geçmesine şaşırmayın… stylus donanımlı telefonunuzu çok geçmeden alabilirsiniz. Sıkça bilgi toplayan OnLeaks, Zouton, 91Mobiles ve Digit ile, doğrudan Note hayranlarını hedefleyen bir Ultra modeli de dahil olmak üzere, gelecek yılki Galaxy S22 telefonlarının tasarımlarını gösteren görüntüleri paylaştı. S-Pen yuvası ve daha az yuvarlatılmış köşelerle tamamlanmış Galaxy Note 20’nin etkili bir devamı olacaktı. Hangi işlevselliği alacağınız net olmasa da S21 Ultra’da görmediğiniz dördüncü bir kamera da olacak.

Ancak diğer modeller bu kadar heyecan verici olmazdı. Doğruysa, görüntüler S22 ve S22+’ın (muhtemelen S22 Pro olarak işaretlenmiştir) dışarıdan S21’den kökten farklı olmayacağını gösteriyor. Daha düz sırtlar ve biraz rafine bir kamera çıkıntısı sporu yapacaklardı, ama çok daha fazlası değil. Değişikliklerin çoğu altına oturacaktı. Söylentilere göre normal S22 modelleri 50 MP’lik bir ana kameraya (12 MP’den) geçiyor ve Qualcomm’un yeni nesil Snapdragon çipini veya Samsung’un eşdeğeri Exynos’u kullanıyor. Bu yıl Ocak. Şirket bu modeli tekrarlarsa, Note meraklılarının düzeltmelerini almak için normalden birkaç ay daha beklemeleri gerekebilir. Yani, henüz bir S21 Ultra veya Z Fold 3 ve buna uygun kalem satın almamışlarsa – Note’un geleceği hakkında net mesajların olmaması Samsung’a bazı satışlara mal olmuş olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S22 Ultra’da S-Pen Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör