Xiaomi Watch Color 2, 27 Eylül’de Lansman Yapacak

blank
Xiaomi Watch Color 2, 27 Eylül'de Lansman Yapacak

İçerik: Xiaomi Watch Color 2, 27 Eylül’de Lansman Yapacak

Xiaomi Watch Color 2, 27 Eylül’de Lansman Yapacak:

Xiaomi Watch Color 2 lansmanı, 27 Eylül Pazartesi günü Çin’de Xiaomi Civi akıllı telefonun yanında şirket tarafından çevrimiçi olarak duyuruldu. Yeni akıllı saat, Aralık 2019’da piyasaya sürülen Xiaomi’nin Mi Watch Color’ının halefi olacak. Tıpkı selefi gibi, Xiaomi Watch Color 2’nin de dairesel bir ekranla gelmesi bekleniyor. Akıllı saatte, saat yüzlerinin ve spor modlarının bir listesi olacak. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renkli bilek kayışları ile birlikte gelecek.

Xiaomi Watch Color 2 lansman detayları
Xiaomi, Weibo’da Xiaomi Watch Color 2’nin lansman tarihini duyurmak için bir tanıtım resmi paylaştı. Akıllı saat, 14:00 CST Asya (11:30am IST) için planlanan etkinlikte Xiaomi Civi akıllı saat ve Xiaomi TWS 3 Pro kulaklıkların yanında gelecek. 27 Eylül.

Teaser ayrıca Xiaomi Watch Color 2’yi iki farklı renk seçeneğiyle gösteriyor. Görselde, akıllı saat orijinal Mi Watch Color’ın dairesel ekran tasarımını koruyacak.

Xiaomi ayrıca Xiaomi Watch Color 2’nin 200’den fazla saat yüzünü destekleyeceğini ve altı farklı renk bilek kayışı versiyonuyla geleceğini duyurdu. Ayrı olarak, akıllı saatin 117 spor moduna sahip olduğu söyleniyor. Xiaomi Watch Color 2 ile ilgili diğer detaylar henüz açıklanmadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Watch Color 2, 27 Eylül’de Lansman Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör