Castlevania Advance Koleksiyonu Piyasaya Sürüldü

blank
Castlevania Advance Koleksiyonu Piyasaya Sürüldü

İçerik: Castlevania Advance Koleksiyonu Piyasaya Sürüldü

Castlevania Advance Koleksiyonu Piyasaya Sürüldü:

Konami Digital Entertainment, BV bu haftaki Nintendo Direct yayınında Castlevania Advance Collection’ın artık Nintendo Switch™, PlayStation®4, Xbox One ve Steam üzerinden masaüstü PC’lerde kullanılabileceğini duyurdu.

Koleksiyon, Castlevania serisinin en çok beğenilen oyunlarından bazıları olan Castlevania: Circle of the Moon, Castlevania: Harmony of Dissonance ve Castlevania: Aria of Sorrow’u içeriyor. Ek olarak, koleksiyonda dördüncü bir bonus oyun daha var: 1995 yılında piyasaya sürülen SNES oyunu Castlevania: Vampire’s Kiss (ABD’de ‘Dracula X’ olarak da bilinir).

Castlevania Advance Collection Geliştirme ekibi duygularını dile getirerek, “Daha fazla insanın Castlevania serisini, özellikle aksiyon/macera oyunlarını deneyimlemesini istedik, çünkü hepsi bugün hala keyifle izlenebilen şaheserler. Bugün konsollarda gerçekten oynanabilen çok az oyun olduğunu fark ettik ve Castlevania Advance Collection’ı oluşturmaya başladık. Mümkün olduğu kadar çok kişinin konsollarında bu oyunların keyfini çıkarabilmesi için bu sürüme çok platformlu bir lansman vermeye karar verdik.

Castlevania serisi, hayranlarının ve tabii ki gelişiminde yer alan herkesin desteği sayesinde bu yıl 35. yılını kutluyor. Yapım ekibi olarak bu dizi üzerinde çalışmaktan onur duyuyoruz ve Castlevania’nın mümkün olduğunca çok kişi tarafından bilinmesi ve oynanması için çaba göstermeye devam edeceğiz. Desteğiniz için teşekkürler!” dedi.

blank

Bu dört zamansız klasiğe erişimin yanı sıra Castlevania Advance Collection, oyunculara oyun deneyimlerini geliştirmek için yepyeni özellikler sunuyor. Müziği seven oyuncular, gizli olanlar da dahil olmak üzere toplam 71 ikonik Castlevania şarkısına anında erişebilecek ve dinleyebilecek ve en sevdikleri şarkıları tekrar tekrar dinlemek için kendi özelleştirilebilir çalma listelerini oluşturabilecek. Ayrıca oyun içi eskiz galerisi aracılığıyla oyunun görsel dünyasına daha önce hiç görülmemiş bir bakış atabilecekler. Koleksiyonda daha önce görülmemiş görseller ve farklı ambalaj tasarımları da serinin hayranlarının ilgisini çekebilecek detaylar.

Castlevania Advance Collection ayrıca düşmanlar, ekipmanlar, eşyalar ve çok daha fazlası hakkında bilgi alabileceğiniz özel bir bölüm içeriyor. Oyuncular, hiçbir bölgenin veya düşmanın gözden kaçırılmaması için oyunlarını istedikleri zaman kaydedebilecek, tekrar oynatabilecek veya geri sarabilecekler. Son olarak, M2 Co., Ltd. bu klasik Castlevania oyunları için birinci sınıf öykünme desteği sağlamak için çok çalıştı. İster eski bir hayran olun, ister seriye yeni başlayan biri olun, tüm oyuncular bu yeni özelliklerin keyfini çıkarabilir ve Castlevania’yı yeniden keşfedebilir!

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Castlevania Advance Koleksiyonu Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör