Xiaomi Watch Color 2’nin Çıkış Tarihi 27 Eylül Olarak Belirlendi

blank
Xiaomi Watch Color 2'nin Çıkış Tarihi 27 Eylül Olarak Belirlendi

İçerik: Xiaomi Watch Color 2’nin Çıkış Tarihi 27 Eylül Olarak Belirlendi

Xiaomi Watch Color 2’nin Çıkış Tarihi 27 Eylül Olarak Belirlendi:

Xiaomi Watch Color 2 lansmanı, 27 Eylül Pazartesi günü Çin’de Xiaomi Civi akıllı telefon ile beraber yapılacak. Yeni akıllı saat, Aralık 2019’da piyasaya sürülen Xiaomi’nin Mi Watch Color’ın halefi olacak. Tıpkı selefi gibi, Xiaomi Watch Color 2’nin de dairesel bir ekranla gelmesi bekleniyor. Akıllı saat, saat arayüzleri ve spor modlarının bir listesine sahip olacak. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı renkli bilek kayışları ile birlikte gelecek.

blank

Xiaomi Watch Color 2 lansman detayları
Xiaomi, Weibo’da Xiaomi Watch Color 2’nin lansman tarihini duyurmak için bir tanıtım resmi paylaştı. Akıllı saat, 14:00 CST Asya (11:30am IST) için planlanan etkinlikte Xiaomi Civi ve Xiaomi TWS 3 Pro kulaklıklarla beraber tanıtılacak.

Xiaomi ayrıca Xiaomi Watch Color 2’nin 200’den fazla saat arayüzünü destekleyeceğini ve altı farklı renk bilek kayışı versiyonuyla geleceğini duyurdu. Ayrı olarak, akıllı saatin 117 spor moduna sahip olduğu söyleniyor. Xiaomi Watch Color 2 ile ilgili diğer detaylar henüz açıklanmadı.

blank

2019’da Xiaomi, kalp atış hızı izleme ve uyku analizi gibi özelliklere sahip Mi Watch Color’ı piyasaya sürdü. Çin’de Gümüş ve Siyah renk seçeneğinde ve birinci sınıf timsah derisi deri versiyonunun yanı sıra altı bilek kayışı seçeneğiyle tanıtıldı.

Mi Watch Color, Corning Gorilla Glass 3 korumalı 1,39 inç AMOLED ekran ve 420mAh pile sahipti. Ayrıca Bluetooth v5 BLE desteğini ve hem Android hem de iOS cihazlarla uyumluluğu vardı. Yeni çıkacak akıllı saatin bu özelliklerin yanı sıra bir çok sağlık ve spor modlarının olacağı şirket tarafından duyuruldu. Xiaomi Watch Color 2’nin ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Ancak daha önceki ürünlerde olduğu gibi yeni akıllı saat ülkemize farklı bir isim ve tasarımlar gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi Watch Color 2’nin Çıkış Tarihi 27 Eylül Olarak Belirlendi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör