Aktif Gürültü Önleme Özellikli Xiaomi TWS 3 Pro Piyasaya Sürüldü

blank
Aktif Gürültü Önleme Özellikli Xiaomi TWS 3 Pro Piyasaya Sürüldü

İçerik: Aktif Gürültü Önleme Özellikli Xiaomi TWS 3 Pro Piyasaya Sürüldü

Aktif Gürültü Önleme Özellikli Xiaomi TWS 3 Pro Piyasaya Sürüldü:

Xiaomi TWS 3 Pro, markanın iddia ettiği gibi, ses kalitesini “HiFi düzeyine” yükseltecek LHDC 4.0 codec bileşenine sahip dünyanın ilk TWS kulaklığı olarak piyasaya sürüldü. Xiaomi ayrıca TWS’sinde ilk kez Adaptive ANC’yi (Adaptif Gürültü Önleme) özelliğini kullanacak. Tüm Uyarlamalı ANC sürecinde yer alan 3 aşamalı gürültü azaltma, ortam modu ve insan sesini geliştirme modu olacak. Rakamlar, bir TWS için uygun olan 40dB’ye kadar olan sesleri kesebileceğini gösteriyor.

blank

Yeni kulakiçi kulaklıklar ayrıca uzamsal (veya 360°) ses özelliğine sahip olacak ve Type-C şarj ile birlikte gelecek. Şirket, pil ömrünün ANC kapalıyken tek başına 6 saate kadar sürdüğünü iddia etse de, bu sayıların gerçek hayat senaryolarında değiştiğini görebiliriz. Xiaomi TWS 3 Pro 3 renk seçeneği ile gelecek, siyah, beyaz ve derin orman yeşili. Marka ayrıca, daha fazla konfor ve daha az rahatsız edicilik sunmak için kulaklıkların öncekilerden daha hafif ve daha küçük olduğunu iddia ediyor.

Yapılan incelemeler, Xiaomi TWS 3 Pro kulaklıklarının, şirketin bu yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen FlipBuds Pro kulaklıklarına benzer olduğunu gösteriyor. Bu gerçekleşirse, TWS 3 Pro, yüksek çözünürlüklü ses çalma için Qualcomm aptX Uyarlamalı uyumluluk ve rekabetçi oyunlar oynarken minimum gecikme sunmak için düşük gecikme modu gibi özelliklerle de içerecek.

blank

Xiaomi’nin yeni TWS kulaklıkları, uyarlanabilir ANC ile birlikte geliyor. Kulaklıklar, maksimum 40dB gürültü azaltma derinliği sunacak. Kulaklıklar IP55 dereceli toza ve suya dayanıklı bir yapıya sahip olacak.

Kulaklıklar sadece 4,8 gram ağırlığında. Yeni Xiaomi TWS 3 Pro’nun Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak fiyatların Avrupa pazarına göre şekilleceği düşünülüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Aktif Gürültü Önleme Özellikli Xiaomi TWS 3 Pro Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör