Battlefield 2042 Beta, 8 Ekim’de Başlıyor

blank
Battlefield 2042 Beta, 8 Ekim'de Başlıyor

İçerik: Battlefield 2042 Beta, 8 Ekim’de Başlıyor

Battlefield 2042 Beta, 8 Ekim’de Başlıyor:

Battlefield 2042, DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan yakında çıkacak bir birinci şahıs nişancı video oyunu. Battlefield serisinin on yedinci oyunu ve 2018’deki Battlefield V’nin halefi. Oyunun Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X ve Series S için 19 Kasım 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Son Battlefield oyunlarından farklı olarak Battlefield 2042, yalnızca çok oyunculu olacak ve tek oyunculu bir oynanışa sahip olmayacak.

blank

Ancak oyunu uzun süredir bekleyen oyuncular için güzel bir haberimiz var, Battlefield 2042’nin iyi olup olmadığını öğrenmek için 19 Kasım’a kadar beklemeniz gerekmeyecek. DICE ve EA, Games uzun süredir beklenen efsanevi serinin devam oyununun açık betasının 8 Ekim ile 9 Ekim arasında yayınlayacağını açıkladı. Bu açıklamadan sonra ön sipariş veren müşteriler ve EA Play üyeleri oyunu 6 Ekim’de erkenden oynamaya başlayabilecek.

Beta, tek bir harita olan Orbital’deki klasik Conquest modu ile sınırlı olacak. Dört Uzmandan birini seçebilirsiniz. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de 128 oyuncuya kadar destekleyebilecek, ancak PS4 veya Xbox One’da yalnızca 64 oyuncuyla sınırlı olacaksınız.

Beta sürüm elbette oyun ile ilgili tüm fikirleri edinmemiz için yeterli olmayacak ancak yine de oynanış özelliklerini deneyimlemeniz için güzel bir fırsat gibi duruyor. Ayrıca erken sipariş ve açık beta sürümün yayınlanması, oyun üreticileri olan DICE ve EA Games’in oyun ile ilgili kendilerine olan güvenlerinin yüksek olduğunu gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Battlefield 2042 Beta, 8 Ekim’de Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör