Xbox Sahipleri Artık Oyunlarını Bulut Depolamada Oynayabilecek

blank
Xbox Sahipleri Artık Oyunlarını Bulut Depolamada Oynayabilecek

İçerik: Xbox Sahipleri Artık Oyunlarını Bulut Depolamada Oynayabilecek

Xbox Sahipleri Artık Oyunlarını Bulut Depolamada Oynayabilecek:

Microsoft, bu sezon Xbox One ve Xbox Series X/S için uzun süredir üzerinde çalıştığı bulut oyun depolama özelliğini yayınlamak üzere olduğunu açıkladı. Bugünden itibaren, rastgele bir Alpha Skip-Ahead ve Alpha Insider grubu konsollarında bulut oyunlarını deneyebilecek. Test, önümüzdeki haftalarda daha fazla Insider üyesine ve diğer önizleme hakkına sahip grupların üyelerine yayılacak.

Erişiminiz varsa Xbox Game Pass kitaplığındaki oyunlarda bulut simgesini arayarak bulutta oyun oynamayı deneyebilirsiniz. Yayınlayabileceğiniz oyunların tam listesini görmek için Oyunlarım ve Uygulamalarım’a, ardından Tam Kitaplık’a ve Xbox Game Pass’e gidin ve filtreyi Bulut Oyun olarak değiştirin. Başlangıçta, yeterince sağlam bir internet bağlantınız olduğu sürece, indirmenize gerek kalmadan 100’den fazla oyunu oynayabileceksiniz.

blank

Microsoft bir blog gönderisinde, bir paketin parçası olan temel oyunları oynayamamak gibi bazı bilinen sorunları vurguladı (örneğin, Halo: The Master Chief Collection). Ayrıca bir bulut oyun başlığını oynarken oyun içi satın alma işlemi yapamayacaksınız, ancak bunu konsolunuzdaki veya web’deki Mağaza aracılığıyla yapabileceksiniz. Bu arada, Xbox’ınıza bağlı olmayan harici bir sürücüye oyun yüklediyseniz, bulut üzerinden oynayamayacaksınız. Bu can sıkıcı bir hata gibi görünüyor ama hey, beta testleri bunun için var.

Henüz erişiminiz yoksa çok fazla endişelenmeyin. Konsol bulut oyunları, önümüzdeki birkaç ay içinde, belki de tam zamanında Halo Infinite oynamak için tüm Game Pass Ultimate aboneleri için mevcut olacak. Xbox One sahipleri ayrıca bazı Series X/S oyunlarını konsollarında da oynayabilecekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Sahipleri Artık Oyunlarını Bulut Depolamada Oynayabilecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör