12 Günlük Pil Ömrüne Sahip Xiaomi Watch Color 2 Piyasaya Sürüldü

blank
12 Günlük Pil Ömrüne Sahip Xiaomi Watch Color 2 Piyasaya Sürüldü

İçerik: 12 Günlük Pil Ömrüne Sahip Xiaomi Watch Color 2 Piyasaya Sürüldü

12 Günlük Pil Ömrüne Sahip Xiaomi Watch Color 2 Piyasaya Sürüldü:

Xiaomi Watch Color 2, Xiaomi Civi akıllı telefon ile beraber Çin’de piyasaya sürüldü. Giyilebilir, 117 spor modu ile birlikte gelen ve tek bir şarjla 12 güne kadar dayandığını iddia edilen Xiaomi Watch Color 2 şimdiden tüm ilgiyi üzerine çekmiş durumda. Xiaomi Watch Color 2, yuvarlak bir kadrana sahip ve çeşitli silikon kayış renk seçenekleriyle geliyor. 200’den fazla özelleştirilebilir saat temasına sahip olan akıllı saatin sağlık izleme özellikleri arasında kan oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) izleme, kalp atış hızı ölçümü, stres izleme, uyku izleme ve daha fazlası bulunuyor. Xiaomi Watch Color 2 ayrıca 1.43 inç renkli AMOLED dokunmatik ekrana da sahip.

blank

Xiaomi Watch Color 2’nin teknik özellikleri
Xiaomi Watch Color 2, 60Hz yenileme hızı ve 326ppi piksel yoğunluğuna sahip 1.43 inç renkli AMOLED dokunmatik ekran ile kullanıcısına kaliteli bir görüntü kalitesi sunacak. Giyilebilir cihaz, tek bir şarjla 12 saate kadar dayandığı iddia edilen 470mAh pili entegre ediyor. Akıllı saatle birlikte verilen manyetik bir şarj cihazı da var. Xiaomi Watch Color 2, 5ATM suya dayanıklıdır ve bağımsız izlemeyi etkinleştirmek için dahili GPS ile birlikte geliyor. 117 spor modu ve 19 profesyonel spor moda sahip ve Xiaomi Watch Color 2, Xiaomi Wear uygulaması aracılığıyla 200’den fazla özelleştirilebilir saat yüzü sunar ve üçüncü taraf uygulamaları da destekliyor.

Xiaomi Watch Color 2’deki sağlık izleme özellikleri arasında kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme, uyku izleme, stres izleme, solunum kılavuzları, adet döngüsü izleme ve daha fazlası bulunuyor. Diğer özellikler navigasyon, hesap makinesi, hava durumu, hatırlatıcılar ve daha fazlasını içeriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 12 Günlük Pil Ömrüne Sahip Xiaomi Watch Color 2 Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör