iPhone 13 Pro Max En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülünü Kazandı

blank
iPhone 13 Pro Max En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülünü Kazandı

İçerik: iPhone 13 Pro Max En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülünü Kazandı

iPhone 13 Pro Max En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülünü Kazandı:

Ekran testi firması DisplayMate’e göre iPhone 13 Pro Max, bir akıllı telefondaki en iyi ekrana sahip. En yeni iPhone amiral gemisinin, ders kitabına yakın mükemmel kalibrasyon doğruluğuna ve hoş görüntü kalitesine sahip olduğu iddia ediliyor. DisplayMate, laboratuvar testlerini gerekçe göstererek, iPhone 13 Pro Max’e A+ ekran performans derecesi ile en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü verdi. Yeni iPhone ayrıca DisplayMate’ten en yüksek genel ekran değerlendirme notunu aldı. Apple, geçen yılki iPhone 12 Pro ile birlikte gelenlere göre iPhone 13 Pro Max’in ekranında önemli iyileştirmeler yaptı. Bunlardan biri de 120Hz’e kadar olan yüksek yenileme hızı.

DisplayMate, ayrıntılı raporunda iPhone 13 Pro Max’in 12 performans rekoru kırdığını söyledi. Bunlara en yüksek mutlak renk, renk doğruluğunda en küçük kayma, en yüksek kontrast oranı ve en düşük ekran yansıması da dahil.

Firma raporunda, “iPhone 13 Pro Max ekranı, DisplayMate A+ Sınıfı için tüm ölçütleri ve gereksinimleri karşılayarak DisplayMate’in En Yüksek Genel Ekran Değerlendirme Derecelendirmesini ve En Yüksek Ekran Performansı Derecesini A+ kazandı” dedi. iPhone 13 Pro Max’in performansını incelemek için yapılan testlerin sayısı 1000’in üzerinde gözüküyor. Yeni model, 120 Hz’ye kadar uyarlanabilir yenileme hızı sağlayan ProMotion özellikli bir XDR ekrana sahip. Apple, iPhone 13 Pro Max’i piyasaya sürerken, telefonun ekrandaki içeriğe yanıt veren ve “harika” grafik performansı sunan şirketin “şimdiye kadarki en iyi ekrana” sahip olduğunu söyledi.

blank

Geçen yıl DisplayMate, iPhone 12 Pro Max’e en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü verdi. Bu model, DisplayMate kıyaslamalarına göre 11 akıllı telefon arasında ekran performansı rekorunu kırmış gözüküyor.

iPhone 13 Pro Max ve iPhone 12 Pro Max’in ekranı arasında çok fazla değişiklik olmamasına rağmen, en son model, tipik içerik için 1.000 nit’lik tepe parlaklığı geliştirdi; bu, mevcut 800 nit’lik en yüksek parlaklıktan 200 nit daha fazla. iPhone 12 Pro Max. Her iki telefon da HDR içeriğini görüntülerken 1.200 nit’e kadar en yüksek parlaklık sağlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Pro Max En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülünü Kazandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör