Instagram Kullanıcıları Artık Messenger’da Sohbetlere Katılabilir

blank
Instagram Kullanıcıları Artık Messenger'da Sohbetlere Katılabilir

İçerik: Instagram Kullanıcıları Artık Messenger’da Sohbetlere Katılabilir

Instagram Kullanıcıları Artık Messenger’da Sohbetlere Katılabilir:

Facebook geçen yıl Messenger ve Instagram arasında çapraz mesajlaşmayı tanıttıktan sonra uygulamalar arası grup sohbetleri ekleyerek bunu daha kullanışlı hale getirdi. Yeni özellik ile, hem Messenger hem de Instagram kişilerinde grup sohbetleri başlatabilecek ve döngü yapabileceksiniz. Ayrıca, grubunuzun örneğin pizza mı, taco mu yoksa her ikisini birden mi alacağına karar vermesi gerekiyorsa, hem Instagram DM’lerinde hem de uygulamalar arası grup sohbetlerinde Messenger tarzı anketler yapabileceksiniz.

blank

Bu arada Instagram, “Birlikte İzle” adlı özel bir yeni özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Bu özelliği kullanmak için Instagram içinde bir görüntülü sohbet başlattıktan sonra, paylaşmak istediğiniz gönderiye gidip, ardından paylaş düğmesine ve “Birlikte İzle”ye tıklamanız gerekiyor. Instagram ayrıca Steve Aoki, Travis Barker ve Cardi B’den bazı yeni içerikler de ekledi.

Diğer yeni eklemeler, hem Messenger hem de Instagram DM’leri için uygulamalar arası grup sohbetlerinde bulunan grup yazma göstergelerini içeriyor. Facebook ayrıca Messenger ve Instagram DM’leri için “Cottagecore” ve Kolombiyalı şarkıcı J Balvin merkezli bir tema da dahil olmak üzere yeni sohbet temalarını da kullanıcıların kullanımına sunuyor. Ayrıca Astroloji grup sohbet teması, AR efekti ve çıkartma paketi içeren yeni bir Astroloji sanat paketi de olacak. Messenger ve Instagram için yeni özellikler bugün kullanıma sunuldu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram Kullanıcıları Artık Messenger’da Sohbetlere Katılabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör