iPhone 13 Pro Max 90 Dakikanın Altında Tam Şarj Olacak

blank
iPhone 13 Pro Max 90 Dakikanın Altında Tam Şarj Olacak

İçerik: iPhone 13 Pro Max 90 Dakikanın Altında Tam Şarj Olacak

iPhone 13 Pro Max 90 Dakikanın Altında Tam Şarj Olacak:

Yapılan bir dizi testler sonucu iPhone 13 Pro Max, 27W’a kadar şarj hızı sunacak. Apple, belgelerinde bundan açıkça bahsetmese de bu, iPhone 13 Pro Max’in diğer iPhone 13 modellerine göre daha hızlı şarj olmasını sağlıyor. Testler, iPhone 13 Pro’nun Max varyantından çok daha düşük olan maksimum 20W güce sahip olduğunu ortaya koydu. iPhone 13 Pro Max’in 90 dakikadan daha kısa sürede yüzde 0’dan yüzde 100’e tamamen şarj olduğu söyleniyor.

blank

YouTuber ChargerLAB, iPhone 13 Pro Max’in şarj hızını belirlemek için bir dizi test yaptı. Bu testler, iPhone 13 Pro Max’in uyumlu adaptörlerle şarj edildiğinde 27 watt’a kadar şarj edebildiğini gösteriyor. Çinli Tipster Duan Rui de bunu test etti ve aynı iddialarda bulundu ve 30W kullanan bir şarj cihazıyla tamamen şarj olmasının yaklaşık 86 dakika sürdüğünü de sözlerine ekledi.

MyDrivers ayrıca iPhone 13 Pro Max’teki 4.352 mAh pilin neredeyse yarıya kadar, yani yüzde 48’de şarj olmasının yaklaşık yarım saat sürdüğünü belirlemek için de testler yaptı. Uyumlu bir hızlı şarj cihazı ile telefon bir saatte yüzde 84 şarj kapasitesine kadar çıkıyor. Bu testler, kesin rakam bilinmemekle birlikte, iPhone 13 Pro Max’in bu kadar hızlı şarj ile gelen ilk Apple telefonu olduğunu doğruluyor. Bu testler ayrıca iPhone 13 Pro Max kullanıcılarının 30W’a kadar hızlara sahip uyumlu şarj cihazları satın alabilmesini mümkün kılıyor.

blank

iPhone 13 Pro Max serideki en premium model. ProMotion teknolojisine sahip büyük bir 6,7 inç Süper Retina XDR ekrana sahip. iPhone 13 Pro Max A15 çipinden güç alıyor ve arkasında 12 megapiksel telefoto, geniş ve ultra geniş kameralar var. Telefon Face ID’yi destekliyor ve 5G desteği ile geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Pro Max 90 Dakikanın Altında Tam Şarj Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör