Samsung Galaxy A02, Android 11 Güncellemesini Almaya Başladı

blank
Samsung Galaxy A02, Android 11 Güncellemesini Almaya Başladı

İçerik: Samsung Galaxy A02, Android 11 Güncellemesini Almaya Başladı

Samsung Galaxy A02, Android 11 Güncellemesini Almaya Başladı:

Samsung Galaxy A02’nin Eylül 2021 Android güvenlik yaması ile birlikte Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesi aldığı bildirildi. Bütçe dostu akıllı telefon şu an itibariyle Rusya’da güncelleme almaya başladı. Galaxy A02’nin güncellemesi, tek seferlik izinler, sohbet balonları, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü (UI), geliştirilmiş stok uygulamaları ve daha fazlası gibi Android 11 özelliklerini getirecek. Samsung akıllı telefon Ocak ayında piyasaya sürüldü ve üstte Android 10 tabanlı One UI 2 dış görünümüyle geldi. Samsung’un Delhi-NCR’deki tesisinde üretimin başladığı bildirildikten sonra Asya’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

blank

Samsung Galaxy A02 Güncellemesi
Samsung Galaxy A02 için güncelleme ilk olarak SamMobile tarafından bildirildi. Rapora göre, Samsung akıllı telefon Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesini alacak. Güncelleme, tek seferlik izinler, otomatik izin sıfırlama, sohbet balonları, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü, yeni kilit ekranı widget’ları gibi yeni özelliklerle geliyor.

Belirtildiği gibi, güncelleme Eylül 2021 Android güvenlik düzeltme ekiyle birlikte gelir. Şu anda Rusya’da piyasaya çıkıyor ve önümüzdeki haftalarda diğer pazarlara ulaşması bekleniyor. Samsung Galaxy A02 için yapılan güncellemenin donanım yazılımı sürümü A022GDXU2BUI3’tür ve güncellemenin boyutu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Güncelleme otomatik olarak kablosuz internet bağlantınız üzerinden telefonunuza gelecek. Ancak, meraklı kullanıcılar Ayarlar > Yazılım güncellemesi > İndir ve kur seçeneğine giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilir. Samsung Galaxy A02’nin güçlü bir Wi-Fi bağlantısına sahipken ve şarj edilirken güncellenmesi önerilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A02, Android 11 Güncellemesini Almaya Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör