Sony WH-XB910N Kablosuz Kulaklıklar Piyasaya Sürüldü

blank
Sony WH-XB910N Kablosuz Kulaklıklar Piyasaya Sürüldü

İçerik: Sony WH-XB910N Kablosuz Kulaklıklar Piyasaya Sürüldü

Sony WH-XB910N kablosuz kulaklıklar ve WF-C500 gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar piyasaya sürüldü. Kulaklık ve kulak içi kulaklıklar ön siparişe açıldı. WH-XB910N kablosuz kulaklık, ekstra bas için ayarlanmış bir sürücü birimi sunuyor ve aktif gürültü önleme (ANC) ile birlikte geliyor ayrıca Bluetooth üzerinden aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliğine de sahip. Sony WF-C500 kulakiçi kulaklıklar maalesef aktif gürültü engelleme sunmuyor, ancak IPX4 su geçirmezlik ve 10 saat kesintisiz pil ömrüne sahip. Hızlı Eşleştirme özelliği, kullanıcıların Sony WH-XB910N kulak üstü kulaklıkları ve WF-C500 kulakiçi kulaklıkları Android cihazlarla hızlı bir şekilde eşleştirmesini sağlayacak. Her iki ürün de ses aygıtlarını Windows 10 bilgisayarlarla eşleştirmeyi hızlandıran Swift Pair özelliğini destekleyecek.

blank

Sony WH-XB910N Kulaklık Teknik Özellikler
Segmentteki diğer premium TWS kulaklıklar gibi, Sony WH-XB910N, şirketin gürültü engellemeyi iyileştirdiğini iddia eden Çift Gürültü Sensörü teknolojisiyle birlikte ANC özelliği ile geliyor. Katlanabilir bir tasarım ve 20Hz–20.000Hz frekans yanıt aralığında 40mm sürücülere sahip. Kulak üstü kulaklıklar, bağlı akıllı telefonlardan eller serbest aramalara katılmak için dahili bir mikrofon içerecek. Sony WH-XB910N kablosuz kulaklık, Bluetooth üzerinden iki eşzamanlı bağlantıyı ve Hızlı Eşleştirme ve Hızlı Eşleştirme özelliklerini destekleyecek.

blank

Sony’nin kablosuz kulaklıkları LDAC, SBC ve AAC ses kodeklerini destekliyor. Bunlar, sıkıştırılmış ses dosyalarını geri yüklediğini iddia eden şirketin Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) yükseltme özelliğinin yanı sıra stereo ses üzerinde daha sürükleyici bir deneyim vaat eden 360 Reality Audio özelliğine sahip. Kulaklıklar, kullanıcı tarafından sıkça ziyaret edilen yerleri tanıyan ve sesi ortama uyacak şekilde uyarlayan uyarlanabilir bir ses kontrol özelliği sunuyor ayrıca Google Asistan ve Alexa ile de uyumlu. Kullanıcılar ayrıca Sony WH-XB910N kulaklığın yan tarafındaki dokunmatik panele dokunarak veya kaydırarak ses seviyesini ayarlayabilir ve arama yapabilir veya arama yapabilir. Cihaz ayrıca 3,5 mm kablolu oynatmayı da destekleyecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony WH-XB910N Kablosuz Kulaklıklar Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör