DS 4 2022’de Türkiye Yollarında Olacak

blank
DS 4 2022'de Türkiye Yollarında Olacak

İçerik: DS 4 2022’de Türkiye Yollarında Olacak

DS 4 2022’de Türkiye Yollarında Olacak:

Premium segmentte asil malzemeler, yüksek konfor ve kullandığı teknoloji ile rakiplerinden ayrılan DS Automobiles, markanın yeni neslinin dördüncü modeli olarak dikkat çeken DS 7 modelini DS 3 CROSSBACK, DS 9 CROSSBACK ve DS 9 CROSSBACK ve DS 4 2022’de Türkiye’de olacak. Avangard tasarımı ve yüksek teknolojik özellikleriyle sınıfında öne çıkan DS 4, 2022 yılında ülkemizde satışa sunulacak. DS Automobiles Türkiye Marka Direktörü Berk Mumcu, “DS markası; Gerek satış rakamları gerekse DS STORE sayısı ve ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin birçok bölgesinde büyümesini sürdürmektedir.

Marka olarak önceliğimiz her zaman müşteri deneyimi ve memnuniyetidir. Satışları her zaman sonuç olarak görüyoruz. Bu noktada talebe göre hareket etmeye ve araçlarımızı hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. şunu rahatlıkla söyleyebilirim; Türkiye’den DS 4’e ciddi bir talep var. 2022 yılında DS 4 için beklentilerimizin üzerinde bir taleple karşılaşacağımızı tahmin edebiliyoruz. Bu da bizi hem mutlu ediyor hem de heyecanlandırıyor.” Stratejik olarak önemli bir yere sahip olan kompakt premium segmentte halen yer alan DS 4, DS AERO SPORT LOUNGE konseptinden ilham alan silüeti ve benzeri görülmemiş boyutları ile segmentte özel bir yere sahip olmasıyla öne çıkıyor.

blank

Dünya çapında artan pazar payına sahip kârlı bir marka olarak dikkat çeken DS Automobiles, gelişimini DS 4 ile hızlandırmaya hazırlanıyor. modern ve çekici SUV Coupé ve geleneksel kompakt hatchback. 4. çeyrek itibarıyla kademeli olarak Avrupa pazarlarında satışa sunulacak olan DS 2021, 2022 yılında ülkemizde de satışa sunulacak. Konuyla ilgili yorum yapan DS Automobiles Türkiye Marka Direktörü Berk Mumcu, “DS Automobiles modelleri söz veriyor. hem donanım hem de konfor açısından kendi sınıfında kullanıcılarına daha fazla özellik sunuyor. Bunu şu anda Türkiye’de satışta olan DS 7 CROSSBACK ve DS 7 CROSSBACK E-TENSE modellerimizde görebilirsiniz. DS 4, kompakt premium hatchback sınıfında sunduğu özellikler ve DS Automobiles’in getirdiği ayrıcalıklarla da rekabetçi olacak.

blank

Belirttiğimiz gibi DS 4’ü 2022’de Türkiye’de satışa sunmayı planlıyoruz” dedi. DS 4 ile mevcut talebe ilişkin görüşlerini de dile getiren Berk Mumcu, “DS markası; Gerek satış rakamları gerekse DS STORE sayısı ve ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin birçok bölgesinde büyümesini sürdürmektedir. Marka olarak önceliğimiz her zaman müşteri deneyimi ve memnuniyetidir. Satışları her zaman sonuç olarak görüyoruz. Bu noktada talebe göre hareket etmeye ve araçlarımızı hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. şunu rahatlıkla söyleyebilirim; Türkiye’den DS 4’e ciddi bir talep var. 2022 yılında DS 4 için beklentilerimizin üzerinde bir taleple karşılaşacağımızı tahmin edebiliyoruz. Bu da bizi hem mutlu ediyor hem de heyecanlandırıyor.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: DS 4 2022’de Türkiye Yollarında Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör