Razer Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture Yayıncılar İçin Tanıtıldı

blank
Razer Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture Yayıncılar İçin Tanıtıldı

İçerik: Razer Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture Yayıncılar İçin Tanıtıldı

Razer Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture Yayıncılar İçin Tanıtıldı: Razer Kiyo X web kamerası ve Ripsaw X yakalama kartı, video akışı için giriş seviyesi teklifleri olarak 1 Ekim Cuma günü piyasaya sürüldü. Web kamerası 30 fps’de 1080p (full HD) veya 60 fps’de 720p video kaydı sunar. Ripsaw X, 30 fps’de 4K’ya kadar video beslemelerini işleyebilen tak ve çalıştır bir yakalama kartı. Razer Kiyo X USB web kamerası, otomatik odaklama işleviyle donatılmıştır ve kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Razer, Kiyo X üzerinde Windows 10 desteği sağlarken, Ripsaw X kartı HDMI 2.0 ve USB 3.0 bağlantısı sunuyor.

Razer Kiyo X Web Kamerası Teknik Özellikleri
Razer Kiyo X web kamerası, 30 fps’de 1080p çözünürlükte veya 60 fps’de 720p çözünürlükte yayın yapabilecek. Web kamerası, akış ve görüntülü aramalar sırasında optimize edilmiş aydınlatma için PC monitörünü bir aydınlatma kaynağı olarak kullanan Razer Virtual Ring Light yazılımıyla birlikte gelecek. Web kamerası, otomatik odaklama ve tamamen özelleştirilebilir ayarlarla birlikte gelecek. Web kamerası, 64 bit desteği, Open Broadcaster Software ve Xsplit ile Windows 10 çalıştıran bilgisayarlarla uyumlu. Razer, Kiyo X’in şirketin Synapse 3 ile çalıştığını ve popüler akış programlarıyla uyumlu olduğunu söyleniyor.

blank

82 derecelik bir görüş alanı ve 1.920×1.080 piksel hareketsiz görüntü çözünürlüğü sunar. Montaj seçenekleri arasında L şeklinde bir bağlantı ve Tripod bulunur, ancak Razer bu aksesuarları Kiyo X web kamerası ile göndermeyecek.

Razer Kiyo X web kamerası, web kamerasını bir PC’ye bağlamak için kullanılabilen 1,5 metrelik örgülü bir kabloyla birlikte USB 2.0 bağlantısı sunacak.

Razer Ripsaw X Özellikleri
Yeni kompakt, özel yakalama işlemcisi Razer Ripsaw X, 4K çözünürlüğe kadar yayınları yakalayabilecek. 60 fps’de 3840p video kayıt çözünürlüğü veya 120 fps’de 1920p çözünürlük sunan Razer Ripsaw X HDMI 2.0 ve USB 3.0 bağlantısına sahip. Razer Ripsaw X yakalama kartı ile yayıncılar, kamera görüntülerini doğrudan sabit sürücüye gönderebilir veya canlı yayın için bir yayın yazılımına yönlendirebilecek. Open Broadcaster Software ve Streamlabs ile çalışacak.

Kullanıcılar Razer Ripsaw X ile DSLR veya el kameralarını bir web kamerasına çevirebiliyor. Razer, Nikon, Canon, Sony, Panasonic, Fujifilm ve GoPro gibi markaların modelleriyle uyumlu olduğunu belirtiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture Yayıncılar İçin Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör