Yeni Mercedes-Maybach S Serisi Türkiye’de

blank
Yeni Mercedes-Maybach S Serisi Türkiye'de

İçerik: Yeni Mercedes-Maybach S Serisi Türkiye’de

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi Türkiye’de:Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi önden bakıldığında krom süslemeleri, benzersiz tasarlanmış uzun motor kaputu ve karakteristik ön ızgarasıyla dikkat çekiyor. Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nin dikey sütunlu krom kaplı radyatör ızgarası, otomobilin uzaktan bakıldığında hemen fark edilmesine katkıda bulunuyor. MAYBACH adı, ızgaranın krom çerçevesine zarif bir şekilde yerleştirilmiştir. Arka kapılar diğer S-Serisi modellerinden daha büyüktür; Ayrıca C sütununda sabit bir üçgen pencere vardır. Yine C sütunundaki Maybach marka logosu ayrıcalıklı dünyayı vurgular. Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi ayrıca elektrikli arka kapılarla donatılabilir.

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, çift renk uygulamasıyla daha da özel bir görünüm kazanıyor. Opsiyonel donanımlar arasında iki rengi ayıran çok özel bir çizgi vardır ve bu çizgi en yüksek kalite standartlarına göre elle uygulanır. Sunulan bir diğer donanım ise DIGITAL LIGHT far teknolojisidir. DIGITAL LIGHT, her bir farda bulunan 1,3 milyon mikro ayna yardımıyla ışığı kıran ve yönlendiren son derece parlak üç LED’li bir ışık modülüne sahiptir.

İç Mekan: Daha fazla yaşam alanı ve üstün konfor
Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nin iç tasarımı, Mercedes-Benz S-Serisi’nin tamamen yenilenen iç tasarımına dayanmaktadır. Gösterge paneli, orta konsol ve kol dayama “yüzer” bir görünüm sunuyor.

blank

Beş ekrana kadar sunulabilen Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nde, yüksek teknoloji komuta merkezi görevi gören 12.8 inç OLED merkezi medya ekranı standart donanım olarak sunuluyor. Diğer bir ayrıcalık ise diğer trafik paydaşlarının görsellerini üç boyutlu olarak canlandıran, kendine özgü derinliği ve gölge efekti ile dikkat çeken 12,3 inç 3D dijital görüntüleme ekranı.

Kişiselleştirilmiş ekran modunda sunulan gösterge ekranı görünümü, Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nin özel konumunu ve durumunu vurgular. Markanın ruhuna uygun olarak kadranlı göstergelerin çevresi de “Rose Gold” olarak uygulanıyor.

“Rose Gold” rengi, akıllı konfor ve güvenlik fonksiyonlarının animasyonlu LED aydınlatması olan “Aktif Ortam Aydınlatması”nda da kullanılabilir. Rose Gold White ve Ametist Sparkle olmak üzere iki yeni Aktif Ortam Işığı tanıtıldı. “Araca Hoş Geldiniz” karşılama ekranı, yolcuları özel bir ışık gösterisi ile karşılıyor. Adaptif Arka Aydınlatma özelliği ilk kez Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nde tanıtılırken, bu özellik farklı kullanım ayarları ile yolcuların isteklerine uyum sağlıyor. Parlaklığın yanı sıra, yolcular ışık kümesinin boyutunu ve konumunu ayarlayabilir. Ayrıca çalışma aydınlatmasından konforlu oturma odası aydınlatmasına kadar farklı aydınlatma olanakları Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi’nin bir diğer özelliği.

blank

Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi ayrıca iç mekanda bol miktarda geleneksel lüks sunuyor. Ön koltuklardaki geniş kaplamalar yepyeni bir özellik olarak devreye girerken; kaliteli ahşap yüzeyler ayrıca sürücü ve ön yolcu koltuklarının sırtlarını da süslüyor. Birinci Sınıf arka koltuk donanımında ise iki arka koltuk arasına benzer bir kaplama uygulanıyor.

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi’nin uzun versiyonundan 18 cm daha uzun olan dingil mesafesinin tamamı arka koltuk yaşam alanında kullanıma sunuluyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Mercedes-Maybach S Serisi Türkiye’de

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör