Jeep’in Hybrid Arabası 2022’nin Başlarında Gelecek

blank
Jeep'in Hybrid Arabası 2022'nin Başlarında Gelecek

İçerik: Jeep’in Hybrid Arabası 2022’nin Başlarında Gelecek

Jeep’in Hybrid Arabası 2022’nin Başlarında Gelecek:

Söz verildiği gibi, Jeep ilk Grand Cherokee plug-in hibridini tanıttı. Şirket, Grand Cherokee 4xe’nin 2022’nin başlarında Kuzey Amerika bayilerine ulaşacağını ve beklediğinizden daha fazla kapasiteye sahip olacağını söyledi. Tahmini 25 millik tamamen elektrikli sürüş (toplam 440 mil) tüm seyahatinizi kapsamayabilir, ancak Jeep, 2.0L turbo gaz motoruna dokunmadan tepelere tırmanabilen zorlu ve hazır bir PHEV vaat ediyor. Ayrıca, en yüksek performans için tam hibrit modda ve 17kWh pili daha sonra kullanmak üzere korumak için “e-Kaydet” modunda da araç kullanabilirsiniz.

Dahili Fire TV’li 10 inçlik ön ve arka yolcu ekranları gibi yeni teknolojileri de içeride bekleyebilirsiniz — çocuklarınız arka koltukta video izleme keyfi yaşayabilir. Bu arada sürücü, kablosuz güncellemeleri destekleyen çok daha hızlı bir Uconnect 5 platformuna sahip 10 inçlik bir ekrana sahip.

4xe ve muadilleri, havalı süspansiyon için yarı aktif sönümlemenin yanı sıra SUV’nin dört tekerlekten çekişe ihtiyaç duymadığını algıladığında ön aks bağlantısını kesme özelliğine sahip geliştirilmiş arazi araçlar. Ayrıca, elleriniz direksiyonda ve gözünüz yolda olduğu sürece devreye giren isteğe bağlı Aktif Sürüş Yardım sistemi ile yarı otonom yardım alacaksınız. Jeep, 6,000 lbs maksimum çekme kapasitesi vaat ediyor.

Jeep, Grand Cherokee 4xe için fiyatlandırmayı açıklamadı, ancak giderek daha fazla yüklenen Limited, Trailhawk, Overland, Summit ve Summit Reserve sürümlerinde mevcut olacak. Yine de bunun marka için önemli bir araç olduğunu söylemek gayet mantıklı. Ana şirket Stellantis, 2025 yılına kadar her SUV’nin tamamen elektrikli bir versiyonunu planlayarak, araçlarını elektrikli hale getirme konusunda rakiplerine yetişmek için yarışıyor. Plug-in hibrit, bu yönde kritik bir ilk adım.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Jeep’in Hybrid Arabası 2022’nin Başlarında Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör