Instagram Kullanıcıları, Messenger Grup Sohbetlerine Katılabilir

blank
Instagram Kullanıcıları, Messenger Grup Sohbetlerine Katılabilir

İçerik: Instagram Kullanıcıları, Messenger Grup Sohbetlerine Katılabilir

Instagram Kullanıcıları, Messenger Grup Sohbetlerine Katılabilir:

Geçen yıl Messenger ve Instagram arasında çapraz mesajlaşmayı tanıttıktan sonra Facebook, uygulamalar arası grup sohbetlerinin eklenmesiyle bunu özelliği daha kullanışlı hale getirdi. Yeni özellik ile, hem Messenger hem de Instagram kişilerinde grup sohbetleri başlatabilecek ve döngü yapabileceksiniz. Ayrıca, grubunuzun örneğin döner mi, pide mi yoksa her ikisini birden mi alacağına karar vermesi gerekiyorsa, hem Instagram DM’lerinde hem de uygulamalar arası grup sohbetlerinde Messenger tarzı anketler çalıştırabileceksiniz.

Bu arada Instagram’ın “Birlikte İzle” özelliği artık feed gönderileriyle çalışacak. Bunu kullanmak için Instagram’da bir görüntülü sohbet başlatıp, paylaşmak istediğiniz gönderiye gidip, ardından paylaş düğmesine ve “Birlikte İzle”ye tıklayın. Instagram ve Messenger ayrıca Steve Aoki, Travis Barker ve Cardi B’den bazı yeni içerikleri de kullanıcıların kullanımına sundu.

Diğer yeni eklemeler, hem Messenger hem de Instagram DM’leri için uygulamalar arası grup sohbetlerinde bulunan grup yazma göstergelerini içeriyor. Facebook ayrıca Messenger ve Instagram DM’leri için “Cottagecore” ve Kolombiyalı şarkıcı J Balvin merkezli bir tema da dahil olmak üzere yeni sohbet temalarını da kullanıma sundu. Ayrıca Astroloji grup sohbet teması, AR efekti ve çıkartma paketi içeren yeni bir Astroloji sanat paketi de var. Yeni özellikler geçtiğimiz hafta Messenger ve Instagram için kullanıma sunuldu.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram Kullanıcıları, Messenger Grup Sohbetlerine Katılabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör