Samsung, Android Uygulamalarından Reklamları Kaldırmaya Başladı

blank
Samsung, Android Uygulamalarından Reklamları Kaldırmaya Başladı

İçerik: Samsung, Android Uygulamalarından Reklamları Kaldırmaya Başladı

Samsung, Android Uygulamalarından Reklamları Kaldırmaya Başladı:

Samsung yılın başlarında söz verdiği gibi Samsung, birinci taraf mobil uygulamalarından reklamları kaldırıyor. Bugünden itibaren şirketin Samsung Pay, Hava Durumu, Tema ve Sağlık’ta size reklam verdiğini görmeyeceksiniz. Değişikliğin raporları ilk olarak Samsung’un Güney Kore’deki Topluluk Forumunda 9to5Google ve TizenHelp’in daha sonra gönderileri tespit etmesiyle filtrelenmeye başladı. Engadget, Galaxy Flip 3 incelemelerinden birinde yazılım güncellendiğinde değişikliğin gerçekleştiğini gördü.

blank

Uygulamalarda neredeyse evrensel olarak artık banner reklamlar görmeyeceksiniz. Bu kuralın tek istisnası, ana arayüzün özel tekliflere ayrılmış bir bölümünün bulunduğu ancak yazılım bağlamında anlamlı olan Samsung Pay. Samsung telefonunuzda hâlâ reklam görüyorsanız, Ödeme, Hava Durumu, Sağlık ve Tema uygulamalarını manuel olarak yeniden başlatmak için Android’deki zorla durdurma işlevini kullanarak güncellemeyi deneyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung, Android Uygulamalarından Reklamları Kaldırmaya Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör