YouTube, Masaüstünde Mobil Video İzleme Özelliği İçin Çalışıyor

blank
YouTube, Masaüstünde Mobil Video İzleme Özelliği İçin Çalışıyor

İçerik: YouTube, Masaüstünde Mobil Video İzleme Özelliği İçin Çalışıyor

YouTube, Masaüstünde Mobil Video İzleme Özelliği İçin Çalışıyor:

9to5Google’ın bildirdiğine göre YouTube, video izlerken akıllı telefondan masaüstüne hızla geçiş yapmanızı sağlayan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Android veya iOS’ta YouTube uygulamasında bir şey izliyorsanız ve bitmeden çıkarsanız, web üzerinde YouTube’u başlattığınızda alt köşede aynı videoya sahip bir mini oynatıcı açılacak. Bununla birlikte, genellikle olduğu gibi kanal adını göstermek yerine, başlığın altında “İzlemeye devam et” özelliği görüntülenecek.

Oynat düğmesine tıklamak mini oynatıcıda oynatmayı başlatacak veya videoyu açmak için genişletebileceksiniz. Bu özellik, örneğin bir video izlemeye başladıysanız ancak mobilden izlediğiniz video yarım kaldıysa, daha önce izlediğiniz bir videoya daha hızlı ulaşmanızı sağlaycak. Aksi takdirde, “daha sonra izle” seçeneğini işaretlemediyseniz, geçmiş bölümünüzü kontrol etmeniz ve videoyu baştan başlatmanız gerekecek.

blank

Bu özellik, YouTube’un Android beta test programında gözükmemesine rağmen yakında kullanıcılara sunulacak gibi görünüyor. Bu nedenle, yeni özelliğin kısa zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, Masaüstünde Mobil Video İzleme Özelliği İçin Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör