Bitcoin Haftaya Sağlıklı Başladıktan Sonra 52.000 Doları Geçti

blank
Bitcoin Haftaya Sağlıklı Başladıktan Sonra 52.000 Doları Geçti

İçerik: Bitcoin Haftaya Sağlıklı Başladıktan Sonra 52.000 Doları Geçti

Bitcoin Haftaya Sağlıklı Başladıktan Sonra 52.000 Doları Geçti:

Bu hafta başında istikrarlı bir şekilde güçlü bir giriş yaptıktan sonra, dünyanın en değerli kripto para birimi olan Bitcoin, yüzde 3,8 artarak yeşilde bir gün daha gördü. Salı günü dört hafta içinde ilk kez 50.000 doları aşan kripto para birimi şu anda 53.40 $’dan işlem görüyor. 50.000 dolarlık psikolojik engeli aşan Bitcoin, dünyanın en popüler kripto para birimi olarak için iyi bir hafta geçirmiş gibi gözüküyor ve şu ana kadar durum Bitcoin için gayet iyi gidiyor.

Kripto ekonomistlerinin kripto para birimi fiyat izleyicileri üzerinde etkileyici bir payı var.. Salı günü yüzde 0.84’lük oldukça küçük bir tırmanışla, en değerli ikinci kripto para birimi Bitcoin üzerinde yüzde 3.25’lik daha önemli bir tırmanış gördü. Çin’de kripto ticaretine yönelik genel yasak ilanından sonra, Ethereum tabanlı madeni para son on gün içinde dalgalanma yaşadı ancak haftaya iyi bir başlangıç ​​yaptıktan sonra işler onlar için de iyiye gidiyor.

Popüler altcoin Dogecoin, Salı günü çift haneli kazançlarla şimdiye kadar müthiş bir hafta geçirdi. Çarşamba günkü değerler bununla uyuşmuyor ancak memecoin hala yüzde 6.25’lik bir artışla günün en çok kazananlar listesine girdi. Elon Musk, Pazartesi günü bir Shiba Inu’nun resmini tweetledikten sonra yine burada itici güç oluyor. Tether, Ripple, Cardano ve Litecoin ise bu hafta marjinal kazançlara ulaştı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bitcoin Haftaya Sağlıklı Başladıktan Sonra 52.000 Doları Geçti

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör