Microsoft, Xbox’ın 20. Yılı İçin Özel Joystick’i Tanıttı

blank
Microsoft, Xbox'ın 20. Yılı İçin Özel Joystick'i Tanıttı

İçerik: Microsoft, Xbox’ın 20. Yılı İçin Özel Joystick’i Tanıttı

Microsoft, Xbox’ın 20. Yılı İçin Özel Joystick’i Tanıttı:

15 Kasım 2001’de Microsoft, orijinal Xbox piyasaya sürüldü ve piyasa çıktığı tarihten itibaren konsol oyun dünyası sonsuza dek değişti. Yirmi yıl sonra şirket, yukarıda gördüğünüz Xbox Series X/S denetleyicisi de dahil olmak üzere bir dizi yarı saydam aksesuar çıkararak ilk ev oyun sisteminin doğum gününü kutlamayı planlıyor.

Microsoft’a göre, yarı saydam tasarım, orijinal Xbox hata ayıklama güncellemesi ile birlikte gönderilen şeffaf denetleyicilere bir referans. Şimdilik insanlara N64’ün ikonik Atomik Mor denetleyicisini hatırlatma olasılığının daha yüksek olduğu düşünülüyor ve bu iyi bir şey . Buradaki hoş bir dokunuş, Microsoft’un daha kolay görülebilmesi için dahili bileşenleri gümüş rengi yapması gibi gözüküyor. Markanın imzası niteliğindeki yeşil rengi, arka kulplar da dahil olmak üzere vurgulu ayrıntılar için kullanılmış olarak görülüyor. Bu görsel güzelliklerin dışında, Microsoft’tan satın alabileceğiniz diğer Xbox Kablosuz oyun kumandalarıyla işlevsel olarak aynı. PC ve mobil eşleştirme için Bluetooth’u, düğme eşleme desteğini ve geçmiş Xbox nesillerinden denetleyicilerde bulunandan daha iyi bir d-pad’i bekleyebilirsiniz.

blank

20th Anniversary Special Edition denetleyicisini bugünden itibaren Microsoft Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. 15 Kasım’a gelindiğinde denetleyici joystick, çeşitli perakendeciler aracılığıyla da satışa sunulacak. Koleksiyonunuza başka bir denetleyici joystick eklemeyi düşünmüyorsanız, Microsoft ayrıca perakende satış yapacak bir 20. Yıl Dönümü Özel Sürüm Stereo Kulaklığı piyasaya sürmeyi planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Xbox’ın 20. Yılı İçin Özel Joystick’i Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör