Samsung Galaxy A52 Ekim Güvenlik Güncellemesini Yayınlıyor

blank
Samsung Galaxy A52 Ekim Güvenlik Güncellemesini Yayınlıyor

İçerik: Samsung Galaxy A52 Ekim Güvenlik Güncellemesini Yayınlıyor

Samsung Galaxy A52 Ekim Güvenlik Güncellemesini Yayınlıyor:

Samsung Galaxy A52’nin en son Ekim güvenlik güncellemesiyle RAM Plus özelliğini aldığı bildirildi. Yeni özellik, telefonda çoklu görevi geliştirmek için telefonun yerleşik RAM’i sanal olarak genişletmesine olanak tanıyan 4 GB’a kadar bir RAM yükseltmesi sağlayacak. Bir güvenlik güncellemesi alacak olan Samsung Galaxy A52’nin de birçok hata düzeltmesi alması da muhtemel. RAM Plus işlevselliğini ve güvenlik düzeltmelerini almak için güncellemeyi manuel olarak kontrol etmeniz ve yüklemeniz öneriliyor.

SamMobile, Samsung Galaxy A52 için RAM Plus işlevinin kullanıma sunulduğunu açıkladı. Güncelleme geçen ay Samsung Galaxy A52s 5G için piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri Samsung, Samsung Galaxy A52 5G, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Samsung Galaxy S21 serisi de dahil olmak üzere bir dizi telefonda tanıtıldı. Böylece Samsung Galaxy A52’de güncelleme listesine eklendi.

blank

Ayarlar’a gidip yeni bir güncelleme arayarak Samsung Galaxy A52 için en son Ekim güvenlik düzeltme ekini kontrol edebilirsiniz. Güncellemeyi yükledikten sonra Ayarlar > Pil ve cihaz bakımı > Bellek menüsüne giderek RAM Plus işlevselliğini kontrol ederek güncellemenizi güvenle yükleyebilirsiniz.

RAM Plus, geleneksel olarak bellek sayfalama olarak biliniyor ve Realme telefonlarında Dinamik RAM Genişletme (DRE) olarak bulunuyor. Çoklu görev deneyimlerini iyileştirmek için depolamadan 4 GB bellek ekleyerek yerleşik RAM’i artırmaya yardımcı oluyor. Bahsedildiği gibi, RAM Plus özelliğinin telefonun genel performansını iyileştirdiği söyleniyor.

Rapor, Samsung’un geçen yıl piyasaya sürülen tüm Galaxy markalı telefonlarda RAM Plus özelliğini kullanıma sunacağını söylüyor. Kullanıcılar, yukarıda belirtilen adımlarla bu özelliği kontrol ederek yeni özelliği telefonlarına ekleyebilirler. Bu özellik henüz tanıtılmamışsa, Güney Koreli devin, muhtemelen One UI 4.0 güncellemesi ile gelecekte kullanıma sunması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A52 Ekim Güvenlik Güncellemesini Yayınlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör