Realme GT Neo 2T’nin Teknik Özellikleri Açılandı

blank
Realme GT Neo 2T'nin Teknik Özellikleri Açılandı

İçerik: Realme GT Neo 2T’nin Teknik Özellikleri Açılandı

Realme GT Neo 2T’nin Teknik Özellikleri Açılandı:

Realme GT Neo 2T yapım aşamasında ve yakında piyasaya sürülebilir. Realme CMO Xu Qi Chase tarafından Cuma günü yayınlanan bir teaser, Realme GT Neo 2 serisinde yeni bir telefonun yakında geleceğini ve yeni bir tasarıma sahip olacağını söyleyerek söylentileri doğruluyor. Hatırlamak gerekirse Realme, 13 Ekim’de Realme GT Neo 2’nin lansmanını duyurdu. Yetkilinin açıklamasından kısa bir süre sonra, popüler bir tahminci, geçen ay TENAA’da görülen RMX3357 model numaralı akıllı telefonun aslında Realme GT Neo 2T olduğunu iddia etti. ve aynı telefonun yeni bir MIIT listesine ve son yinelemeye kıyasla bazı değişiklik ayrıntılarına işaret etti.

Bahsedildiği gibi, Realme CMO Xu Qi Chase, yeni bir Realme GT Neo 2 serisi telefonun lansmanında ipucu vermek için Çin mikroblog platformu Weibo’ya danıştı. Weibo, farklı bir amiral gemisi çip tarafından destekleneceğini ima ediyor. Bu arada, sosyal medya platformları aracılığıyla iki tanınmış teknoloji yazarı, yaklaşmakta olan telefonun özelliklerini paylaşarak, adının Realme GT Neo 2T olduğunu iddia etti.

Weibo’daki Digital Chat Station, RMX3357 model numarasına sahip bir Realme akıllı telefonun CMIIT sertifikası aldığını ve adının Realme GT Neo 2T olacağını öne sürdü. Twitter üzerinden başka bir tahminde bulunan Mukul Sharma da Realme GT Neo 2T akıllı telefonun MIIT sertifikasyon sitesinde ortaya çıktığını iddia etti ve başka bir Digital Chat Station gönderisinden alıntı yaparak, önceki nesil Realme GT Neo 2 ile çoğunlukla aynı özelliklere sahip olacağını söyledi. merkez delikli kamera ve 120Hz yenileme hızı ekranı. Bununla birlikte, bilgi sahibi, farklı bir arka panel tasarımına sahip olacağını ve Snapdragon 888 SoC tarafından destekleneceğini iddia ediyor.

blank

Şu anda Realme GT Neo 2T olduğu düşünülen RMX3357 akıllı telefon, geçen ay bir TENAA listesinde görüldü ve birkaç spesifikasyonu detaylandırdı. Bunlara 6.43 inç full HD+ (1080×2400 piksel) AMOLED ekran da dahil. Telefonun Android 11 ile gelmesi bekleniyor.

Listeye göre, Realme GT Neo 2T akıllı telefon iki RAM ve depolama yapılandırmasıyla gelecek bunlar, 8GB RAM + 128GB depolama ve 12GB RAM + 256GB depolama olacak.

Telefon ayrıca, 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ikincil sensör ve 2 megapiksel üçüncü sensör ile arkada üçlü kamera kurulumuna sahip olacak şekilde listeleniyor. 16 megapiksel özçekim kamerasına sahip olacak. TENAA listesine göre Realme GT Neo 2T, 4400 mAh mAh pil kapasitesine sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2T’nin Teknik Özellikleri Açılandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör