Yeni Google Pixel Ürünleri 19 Ekim’de Piyasaya Sürülüyor

blank
Yeni Google Pixel Ürünleri 19 Ekim'de Piyasaya Sürülüyor

İçerik: Yeni Google Pixel Ürünleri 19 Ekim’de Piyasaya Sürülüyor

Yeni Google Pixel Ürünleri 19 Ekim’de Piyasaya Sürülüyor:

Google Pixel Fold, Watch ve bazı yeni Nest hoparlörler, Pixel 6 ve 6 Pro telefonlarıyla birlikte 19 Ekim’de piyasaya sürülecek. Söylentiye göre, Google Pixel Fold ve Pixel Watch hakkında bazı ayrıntılar belli oldu. Android üreticisinin hem katlanabilir telefonu hem de akıllı saati merakla beklenen cihazları arasında yer alıyor. Pixel Fold ve Pixel Watch’ın yanı sıra Google’ın yeni tabletini Pixel 6 lansmanında tanıtacağı tahmin ediliyor.

Twitter’da @AppleLe257 kullanıcı adını kullanan bir tahminci, Pixel Fold, Pixel Watch ve yeni Nest hoparlörlerinin 19 Ekim’deki Pixel 6 etkinliğinde piyasaya sürüleceğini söyledi.

Geçmiş raporlara bakacak olursak, Pixel Fold’un bu yılın sonuna kadar piyasaya sürüleceği ve ‘Pasaport’ kod adıyla geliştirildiği söyleniyor. Düşük sıcaklıkta polikristal oksit (LTPO) katlanabilir OLED ekran taşıdığı da söylentiler arasında. 2019’da Google, katlanabilir akıllı telefon prototipleri üzerindeki gelişimini açıkladı. Şirket ayrıca, Samsung dahil şirketlere yardımcı olan Android 10’da katlanır ekranlar için yerel destek getirdi. Bununla birlikte, Android üreticisi, ticari olarak uygun bir katlanabilir telefon oluşturup oluşturmadığı konusundaki planlarından herhangi birini henüz doğrulamadı.

blank

Katlanabilir telefona benzer şekilde, Google’ın Pixel Watch olarak adlandırabileceği bir akıllı saat geliştirmeye ilgi duyduğunu gösteren birkaç rapor var. Son zamanlardaki bazı söylentiler, Google’ın saatinin dairesel bir ekrana sahip olabileceğini ve Ekim ayında piyasaya sürülebileceğini öne sürdü. Google ayrıca bu yılın başlarında Wear OS’yi iyileştirmek için Samsung ile ortaklığını duyurdu. Ancak Pixel Watch’ın yapım aşamasında olup olmadığı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yeni Nest hoparlörler bölümünde, tam olarak ne bekleyebileceğimizi anlamak için şu ana kadar güvenilir bir rapor yok. Ancak Google, etkinlikte Amazon’un en yeni Echo ailesini ele geçirmek için yeni akıllı hoparlörler sunarak mevcut portföyünü genişletebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Google Pixel Ürünleri 19 Ekim’de Piyasaya Sürülüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör