Google Pixel 6 Beş Yıllık Android Güvenlik Güncellemesi Alacak

blank
Google Pixel 6 Beş Yıllık Android Güvenlik Güncellemesi Alacak

İçerik: Google Pixel 6 Beş Yıllık Android Güvenlik Güncellemesi Alacak

Google Pixel 6 Beş Yıllık Android Güvenlik Güncellemesi Alacak:

Pixel 6 hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için artık Google’ın 19 Ekim etkinliğini beklemek zorunda değilsiniz. Geçmiş söylentilere göre Google, “en az” beş yıllık güvenlik güncellemeleri vaat ediyor. Bu, Samsung’un dört yılından daha uzun ve Pixel 6’nızın 2026’ya kadar güncel korumaya sahip olacağını öne sürüyor.

Teaser’lar, birkaç ayrıntı daha sağlasalar da, bunun ötesinde resmi olarak yayınlanan ayrıntıları kapsama eğiliminde. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Google kamera özellikleri ile ilgileniyor. Yeni çıkan Magic Eraser foto modu, Face Unblur ile beraber nesneleri odakta tutar ve ultra geniş ön kamera grup özçekimlerine yardımcı olur. Pixel 6, 50MP ana sensöre (12MP’den) ve 12MP ultra genişliğe sahip olacak, 6 Pro ise karışıma 48MP telefoto lens ekleyecek.

Ürün sayfaları ayrıca, hızlı 30W kablolu şarj ve Battery Share aracılığıyla ters şarj ile “5G’de bile” 24 saati geçen pil ömrüne işaret ediyor. Kablosuz şarj için de yeni bir “iki kat daha güçlü” Pixel Stand var. 6.4-inç Pixel 6 ve 6.7-inç 6 Pro, hem Gorilla Glass Victus’un hem de IP68 toza ve suya dayanıklılık sunacak, ancak uyarlanabilir bir 120Hz ekran istiyorsanız 6 Pro’ya geçmeniz gerekecek.

blank

Carphone’un listeleri, teknik özellikler ile ilgili daha fazla ayrıntı vermiyor. Yine de, Google’ın Pixel 6’ya yalnızca performans açısından değil, destek açısından da bir amiral gemisi olarak üretildiği açık. Diğer Android üreticileri, davayı takip etmekte zorlanabilirler (genellikle Qualcomm gibi yonga üreticilerinin politikalarına bağlıdırlar), ancak Apple’ın ekosistemine bağlı olmadan iPhone benzeri güvenlik güncellemeleri istiyorsanız bu size en az bir seçenek sunabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Pixel 6 Beş Yıllık Android Güvenlik Güncellemesi Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör