Klasik GTA Oyunları Yeni Nesil Konsollara Geliyor

blank
Klasik GTA Oyunları Yeni Nesil Konsollara Geliyor

İçerik: Klasik GTA Oyunları Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Klasik GTA Oyunları Yeni Nesil Konsollara Geliyor:

Oyun dünyasının çok dikkatle saklanan sırlarından biri açığa çıktı: Rockstar Games, üç Grand Theft Auto oyununu daha piyasaya sürüyor. Paket, Grand Theft Auto III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ı içeriyor.

Bu arada Rockstar, önümüzdeki haftadan itibaren GTA III, Vice City ve San Andreas’ın orijinal versiyonlarını dijital vitrinlerden kaldıracak. Oyunları daha önce satın aldıysanız, yine de indirebilirsiniz.

Garip bir şekilde Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition olarak adlandırılan bu yıl Nintendo Switch, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye geliyor. Paket, 2022’nin ilk yarısında iOS ve Android’e de gelecek. Rockstar, yenilenen oyunların, orijinallerin görünümünü ve hissini korurken, yükseltilmiş görsellere ve “modern oyun geliştirmelerine” sahip olacağını söylüyor.

Değişikliklerle ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Her üç oyun da klasik olsa da, görselleri 2021’de pek iyi durumda olmayabilir. Güncellenmiş grafikler klasikleşmiş oyunları tekrar oynanabilir hale getirecek.

Rockstar’ın üzerinde çalıştığı tek GTA oyunları PS2 dönemi oyunları değil. Grand Theft Auto V’nin genişletilmiş ve geliştirilmiş bir sürümü, Mart ayında PS5 ve Xbox Series X/S’ye geliyor.

Başka bir yerde, yayıncı GTA III’ün 20. yıl dönümünü bu ayın sonlarında kutlamayı planlıyor (üzgünüz, o kadar eski). Bu sonbaharda GTA Online’a bazı özel etkinlikler ve hatıra eşyaları geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Klasik GTA Oyunları Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör