FIFA 23, EA Sports FC Olarak Adlandırılabilir

blank
FIFA 23, EA Sports FC Olarak Adlandırılabilir

İçerik: FIFA 23, EA Sports FC Olarak Adlandırılabilir

FIFA 23, EA Sports FC Olarak Adlandırılabilir:

FIFA 22, son FIFA oyunu olabilir. EA Sports, küresel futbol kuruluşu Fédération Internationale de Football Association veya FIFA ile yaptığı lisans anlaşmasından kaynaklanan FIFA markasını bırakmayı düşünüyor. Electronic Arts ileriye dönük olarak ne denilebileceğini söylemese de, FIFA 22’nin yayınlandığı 1 Ekim’de Birleşik Krallık ve AB’de ve 4 Ekim’de yapılan ticari marka başvurularında “EA Sports FC” adı önerildi. Bu, EA Sports’un FIFA oyunlarında sıklıkla kullandığı bir isim.

blank

EA Sports grubu genel müdürü Cam Weber Perşembe günü EA’nın web sitesindeki bir blog yazısında, “İleriye baktığımızda, küresel EA SPORTS futbol oyunlarımızı yeniden adlandırma fikrini de değerlendiriyoruz” dedi. Bu, futbol dünyasındaki diğer tüm resmi ortaklıklarımızdan ve lisanslarımızdan ayrı olan FIFA ile olan isim hakları sözleşmemizi gözden geçirdiğimiz anlamına geliyor” dedi.

Görünüşte bomba gibi görünen duyuru, piyasaya sürülmesinden bu yana 9,1 milyon oyuncu toplayan FIFA 22’nin lansman başarısını kutlayan bir yazının derinliklerine düştü. EA Sports ayrıca, 300’den fazla anlaşma ayrı olduğu için FIFA’nın yeniden markalaşmasının diğer lisanslarından hiçbirini etkilemeyeceğini de belirtti. Bu, FIFA 23 veya EA Sports FC 23 veya adı ne olursa olsun.

blank
0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: FIFA 23, EA Sports FC Olarak Adlandırılabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör