Google, Arama Çubuğuna Gitar Akort Özelliği Ekliyor

blank
Google, Arama Çubuğuna Gitar Akort Özelliği Ekliyor

İçerik: Google, Arama Çubuğuna Gitar Akort Özelliği Ekliyor

Google, Arama Çubuğuna Gitar Akort Özelliği Ekliyor:

Akıllı telefonlar, gitarınızı akort etmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırdı. Bugünlerde tek yapmanız gereken iyi bir akort uygulaması bulmak veya Google Asistan’dan enstrümanınızı akort etmesini istemek. Artık Google, Arama’nın içinden bir kromatik ayarlayıcı başlatarak süreci daha da kolay hale getiriyor. Teknoloji devi, Android Police’e hemen hemen her cihazdan erişilebilen yeni Arama özelliğini kullanıma sunduğunu söyledi.

Sesli asistana erişebilen bir cihaza ihtiyaç duyan Asistan işlevinin aksine, bu tuneri mobil veya masaüstünde Arama’da bir sorgu yaparak kullanabilirsiniz. Sonuç sayfasına ulaşmak için “google tuner” yazmanız yeterlidir. Elbette, kullandığınız cihazın enstrümanınızı duyabilmesi için işlevsel bir mikrofonu olması ve bu özelliğe erişim izni vermeniz gerekiyor.

blank

Android Police’e göre, akort cihazının doğruluğu cihazınızın mikrofonuna bağlıdır. Bazı cihazlarda yüksek sesle veya gerçekten çok yakınında çalmanız gerekebilir ve bu özel amaç için akıllı telefonlar bilgisayarlardan daha iyi çalışabilir. Çalıştırdıktan sonra tuner, enstrümanınızın akordunun yerinde olup olmadığını veya görsel bir gösterge yardımıyla ayarlamanız gerekip gerekmediğini size bildirecektir. Bu yerleşik Google tuner, teknoloji devinin arama motorundaki, kafanıza takılan şarkıları belirlemenize yardımcı olabilecek “Hum to Search” dahil, müzikle ilgili diğer özelliklere katılıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Arama Çubuğuna Gitar Akort Özelliği Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör