James Bond’un Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor

blank
James Bond'un Aston Martin'i Rocket League'e Geliyor

İçerik: James Bond’un Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor

James Bond’un Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor:

Birkaç özel araba olmadan yeni bir James Bond filmi olmazdı ve No Time to Die açıkça bu kurala bağlı kalıyor. Psyonix ve Epic Games, oyundaki ilk hibrit otomobil olan Bond’un Aston Martin Valhalla’sının 7 Ekim’den itibaren 1100 Kredi karşılığında Rocket League’de (eşleşen ses, çıkartma ve tekerleklerle birlikte) mevcut olacağını açıkladı. Ayrıca Bond temalı bir avatar çerçevesi, afiş ve oyuncu unvanının kilidini açmak için üç oyun içi zorluk bulacaksınız.

Tamamlayıcılar, 7 Ekim ile 13 Ekim arasında hem Valhalla hem de klasik DB5’i içeren bir Bond 007 Koleksiyonunu 2.000 Kredi karşılığında satın alma seçeneğine sahip olacaklar. DB5 Temmuz ayında piyasaya sürüldü, ancak bu Bond meraklıları için daha iyi bir anlaşma olabilir.

blank

Epic’in promosyon anlaşmalarına aktaracaj çok parası olduğunda, bunun gibi özel güncellemeler sürpriz olmuyor. Bu, ya sıkı Bond hayranları ya da daha fazla gerçek dünya arabası arayan yeni gelenler arasında Rocket League’e olan ilgiyi artırabilir. Başka bir şey değilse, 007’nin uçan, baş aşağı bir veya iki gol atmasını izlemek eğlenceli olmalı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: James Bond’un Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör