OnePlus 9RT Snapdragon 888 İle Gelecek

blank
OnePlus 9RT Snapdragon 888 İle Gelecek

İçerik: OnePlus 9RT Snapdragon 888 İle Gelecek

OnePlus 9RT Snapdragon 888 İle Gelecek:

OnePlus 9RT özellikleri, telefonun resmi lansmanından önce Çinli şirket tarafından açıklandı. Yeni OnePlus akıllı telefonun, OnePlus tarafından yayınlanan bir teaser’a göre Qualcomm Snapdragon 888 SoC ve 120Hz ekran ile geldiği onaylandı. OnePlus 9RT, bu yılın başlarında piyasaya sürülen OnePlus 9R’nin halefi olarak piyasaya sürülecek. OnePlus yeni akıllı telefonunu başlangıçta Çin’de piyasaya sürecek olsa da, Türkiye’ye de geleceği tahmin ediliyor. Türkiye’de OnePlus 9RT lansman tarihi henüz açıklanmadı.

blank

OnePlus 9RT özellikleri
Weibo’da yayınlanan bir teaser’a göre, OnePlus 9RT özellikleri 120Hz Samsung E4 ekran içerecek ve LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 yerleşik depolama ile birlikte sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenecek. Akıllı telefon ayrıca 65T Warp Charge hızlı şarjı destekleyen 4.500mAh pil ile gelecek. Bu detayların çoğu daha önce de sızdırılmıştı.

OnePlus 9RT’nin daha önce 50 megapiksellik bir birincil kamerası olduğu söylenmişti. Telefonun ayrıca parlak ve mat bir yüzeye sahip olduğu ve üç farklı renkte gelmesi bekleniyor.

blank

OnePlus 9RT ve OnePlus Buds Z2, lansmanın ardından ön siparişlere çıkacak ve 19 Ekim’den itibaren Çin’de satın alınabilecek. Kesin lansman tarihi henüz açıklanmasa da, her iki cihazın da Türkiye’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 9RT Snapdragon 888 İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör