Realme GT Neo 2T’nin Özellikleri Açıklandı

blank
Realme GT Neo 2T'nin Özellikleri Açıklandı

İçerik: Realme GT Neo 2T’nin Özellikleri Açıklandı

Realme GT Neo 2T’nin Özellikleri Açıklandı:

Realme GT Neo 2T piyasaya çıkma aşamasında ve yakında piyasaya sürülebilir. Realme CMO Xu Qi Chase tarafından Cuma günü yayınlanan bir teaser, Realme GT Neo 2 serisinde yeni bir telefonun yakında geleceğini ve yeni bir tasarıma sahip olacağını söyleyerek söylentileri doğruluyor. Hatırlamak gerekirse Realme, 13 Ekim’de Realme GT Neo 2’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yetkilinin açıklamasından kısa bir süre sonra, popüler bir tahminci, geçen ay TENAA’da görülen RMX3357 model numaralı akıllı telefonun aslında Realme GT Neo 2T olduğunu iddia etti. ve aynı telefonun yeni bir MIIT listesine ve son yinelemeye kıyasla bazı değişiklik ayrıntılarına işaret etti.

blank

Bahsedildiği gibi, Realme CMO Xu Qi Chase, yeni bir Realme GT Neo 2 serisi ahizenin lansmanında ipucu vermek için Çin mikroblog platformu Weibo’ya danıştı. Farklı bir amiral gemisi çip tarafından destekleneceğini ima ediyor. Bu arada, sosyal medya platformları aracılığıyla iki tanınmış teknoloji yazarı, yaklaşmakta olan telefonun özelliklerini paylaşarak, adının Realme GT Neo 2T olduğunu iddia etti.

blank

Weibo’daki Digital Chat Station, RMX3357 model numarasına sahip bir Realme akıllı telefonun CMIIT sertifikası aldığını ve adının Realme GT Neo 2T olacağını öne sürdü. Twitter üzerinden başka bir bahşiş veren Mukul Sharma da Realme GT Neo 2T akıllı telefonun MIIT sertifikasyon sitesinde ortaya çıktığını iddia etti ve başka bir Digital Chat Station gönderisinden alıntı yaparak, önceki nesil Realme GT Neo 2 ile çoğunlukla aynı özelliklere sahip olacağını söyledi. merkez delikli kamera ve 120Hz yenileme hızı ekranı. Ancak bilgi sahibi, farklı bir arka panel tasarımına sahip olacağını ve Snapdragon 888 SoC tarafından destekleneceğini iddia ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Neo 2T’nin Özellikleri Açıklandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör