Apple Bir Sonraki Etkinliğini 18 Ekim’de Düzenleyecek

blank
Apple Bir Sonraki Etkinliğini 18 Ekim'de Düzenleyecek

İçerik: Apple Bir Sonraki Etkinliğini 18 Ekim’de Düzenleyecek

Apple Bir Sonraki Etkinliğini 18 Ekim’de Düzenleyecek:

Söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı: Apple, 18 Ekim’de 1PM Doğu’da ikinci bir sonbahar ürün etkinliği düzenleyecek. Sanal “Unleashed” sunumu için yapılan davet için pek çok ipucu verilmedi, ancak çoğu gayri resmi olarak Apple’ın güçlendirilmiş M1X işlemcilere dayalı 14 ve 16 inç MacBook Pro’yu tanıtmasını bekliyor.

Yeni taşınabilir cihazların, Apple’ın 2016 öncesi modellerinin “eski güzel günlerine” geri dönen önemli yeniden tasarımlar olacağı tahmin ediliyor. Son teknoloji tasarımlara sahip olsalar da yeni Macbook’ların MagSafe benzeri şarj ve SD kart yuvası gibi eski bağlantı noktalarını da geri geleceği tahmin ediliyor.

blank

M1X’in 10 CPU çekirdeği (sekiz performans ve iki verimlilik) ve 16 veya 32 grafik çekirdeği ile M1’den çok daha güçlü olacak şekilde tasarlanmış olacak. Apple’ın Touch Bar’ı iptal etme olasılığı da var ve yeni işletim sistemi macOS Monterey için bir çıkış tarihi yayınlamaları mümkün gözüküyor.

Yeni işletim sistemi ve yeni Macbook Pro’lar etkinlikte tanıtılacak tek şeyler olmayabilir. Apple, üçüncü nesil ‘temel’ AirPod’ları tanıtabilir ve diğer M1X tabanlı ürünleri (üst düzey bir Mac mini gibi) veya yeni ve genişletilmiş hizmetleri kullanıcıların hizmetine sunabilir. Geçen yılın aksine, Apple duyuruları üç etkinliğe yaymayabilir. Bu, şirketin 2021 bitmeden önce büyük bir sıçrama yapmak için son şansı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Bir Sonraki Etkinliğini 18 Ekim’de Düzenleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
1 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör
sevinc
sevinc
13/10/2021 08:55

wow alınır