Oppo Reno 7 Pro, 50 Megapiksel Sony Kamera Sensörü İle Gelecek

blank
Oppo Reno 7 Pro, 50 Megapiksel Sony Kamera Sensörü İle Gelecek

İçerik: Oppo Reno 7 Pro, 50 Megapiksel Sony Kamera Sensörü İle Gelecek

Oppo Reno 7 Pro, 50 Megapiksel Sony Kamera Sensörü İle Gelecek:

Oppo Reno 7 Pro, bir tahmine göre Sony IMX766 50 megapiksel kamera sensörü ile donatılmış olarak gelecek. Digital Chat Station, Oppo Reno 7 serisinin Oppo Reno 6 ve Oppo Reno 6 Pro’ya kıyasla daha iyi bir kamera performansına sahip olacağını söylüyor. Oppo Reno 6 Pro+, Qualcomm Snapdragon 870G özellikli Reno 6 Pro ve Oppo Find X3 Pro, Sony IMX766 sensörünü kullanıyor. Bir rapora göre, bu, Kodak ile birlikte geliştirileceği söylenen akıllı telefonla aynı kamera sensörü olabilir.

blank

Digital Chat Station tarafından Weibo’da yayınlanan bir gönderi, GSMArena’nın Oppo Reno 7 Pro olduğu bildirilen PFDM00 model numarasına sahip bir Oppo akıllı telefonun ayrıntılarını veriyor ve Sony IMX766 50 Megapiksel kamera sensörüne sahip olacağını iddia ediyor. Bu, Oppo Reno 6 Pro’da büyük bir yükseltme olacak.

Karşılaştırmanın MediaTek Dimensity 1200 SoC’den güç alan Oppo 6 Pro versiyonu ile yapıldığını belirtmekte fayda var. Oppo, Temmuz ayında Oppo Reno 6 Pro’yu piyasaya sürdü. Oppo Reno 6 Pro , 0,7 mikron pikselli 1/2,0 inç 64 megapiksel OmniVision OV64B sensöre sahip. Buna karşılık, Sony IMX766, 1.0 mikron yerel piksellere sahip 1/1.56 inçlik bir sensör. Yerel pikseller, 4’ü 1 arada gruplama ile 2,0 mikrona kadar büyüyebilir ve sensör, DOL-HDR Tam Piksel otomatik odaklamayı destekler.

blank

GSMArena, Digital Chat Station’ın daha eski bir gönderisine atıfta bulunarak, belirtildiği gibi, iddia edilen Oppo Reno 7 Pro, Çinli şirket tarafından ABD merkezli fotoğrafçılık şirketi Kodak ile geliştirilen telefonla aynı sensöre sahip olabilir. Bildirildiğine göre, telefonun klasik Kodak kamera tasarımına saygı duruşunda bulunması hedefleniyor. Ayrıca iddia edilen telefonun, 13 megapiksel 2x telefoto kamera ile birlikte Sony IMX766 50 megapiksel sensör ve tıpkı Oppo Find X3 Pro amiral gemisi akıllı telefonunda olduğu gibi 3 megapiksel mikroskop kamera ile donatılacağı da bildirildi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Reno 7 Pro, 50 Megapiksel Sony Kamera Sensörü İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör