Redmi Note 11 Serisi 120W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

blank
Redmi Note 11 Serisi 120W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

İçerik: Redmi Note 11 Serisi 120W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

Redmi Note 11 Serisi 120W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek:

Redmi Note 11 serisinin 120W hızlı şarj desteği ile geleceği tahmin ediliyor. Redmi Note 11 Pro veya Redmi Note 11 Pro Max olabilecek serideki en premium akıllı telefonun belirtilen hızlı şarj desteğini alması bekleniyor. Bunun dışında şu an için yaklaşan akıllı telefon serisi hakkında çok fazla bir şey bilinmiyor. Bu haftanın başlarında, Redmi K50 Pro+’ın teknik özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Üç akıllı telefondan oluşan yaklaşan Redmi K50 serisinin bir parçası olması bekleniyor.

Tipster Digital Chat Station’a göre, Redmi Note 11 serisindeki sınıfının en iyisi akıllı telefon, 120W hızlı şarj desteği ile gelecek. Belirtildiği gibi Redmi Note 11 serisindeki en üst modelin Redmi Note 11 Pro veya Redmi Note 11 Pro Max olacağı tahmin ediliyor. Ancak Xiaomi’den herhangi bir onay gelmediği için bu bilgilerin doğrulanmasını beklemek gerekiyor.

blank

Buna karşılık, Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10 Pro Max, yalnızca 33W’a kadar hızlı şarj desteğine sahiptir. 120W hızlı şarjı destekleyen tek Xiaomi akıllı telefonları Xiaomi Mix 4 ve Xiaomi 11T Pro olacak. Her iki akıllı telefon da sırasıyla Ağustos ve Eylül aylarında piyasaya sürüldü ve henüz piyasaya ulaşmadı.

Bu haftanın başlarında Redmi K50 Pro+’nın bazı özellikleri açıklandı. Yaklaşan akıllı telefonun 5.000 mAh pil, Qualcomm Snapdragon 898 SoC, periskop veya teleskopik lens, esnek ekran ve ekran içi parmak izi tarayıcı ile eşleştirilmiş 108 megapiksel kamera içerdiği tahmin ediliyor.

blank

Geçen ay, yaklaşmakta olan bir Redmi akıllı telefonun temel özellikleri Digital Chat Station tarafından paylaşıldı. Tipster, akıllı telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç full HD+ (1.080×2.400 piksel) OLED ekrana sahip olacağı öne sürüldü. Ayrıca akıllı telefonun Snapdragon 870 SoC, 50 megapiksel birincil kamera, 100W üzerinde hızlı şarj desteği, çift hoparlör ve IP68 toza ve suya dayanıklılık ile gelmesi bekleniyor. Bu akıllı telefonun Redmi K50 serisinin bir parçası olacağı tahmin ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi Note 11 Serisi 120W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör