Bose, Yeni Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı

blank
Bose, Yeni Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı

İçerik: Bose, Yeni Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı

Bose, Yeni Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı:

Bose hem güçlü ses performansı hem de dayanıklılık için tasarlanmış yeni bir taşınabilir Bluetooth hoparlörü piyasaya sürdü. SoundLink Flex, IP67 derecesine sahip, yani suya, toza ve kire karşı dayanıklıdır ve şirket, hoparlörü suya düşürürseniz kendiliğinden yüzeye çıkabilir (ancak muhtemelen suya düşerse çabucak dışarı çıkarmalısınız).

Bose’a göre silikon arka ve toz kaplı çelik ızgara, hoparlörü düşmelerden ve çarpmalardan korumalı. Şirket ayrıca cihazın UV ışığına ve korozyona karşı dayanıklı olduğunu ve soyulmayacağını veya pul pul dökülmediğini iddia ediyor.

blank

Ancak onu ilginç kılan sadece hoparlörün tasarımındaki farklılık değil. Bose, SoundLink Flex’i “şaşırtıcı ses performansı sağlayacak” özelliklerle donattığını söylüyor. Özel dönüştürücünün maksimum ses netliği ve “göğsünüzde hissedebileceğiniz bas” sağladığını iddia ediyor. SoundLink Flex’te ayrıca çift zıt pasif radyatörlerin yanı sıra bozulmayı en aza indirmesi gereken Bose’un dijital sinyal işleme teknolojisine sahip.

Hoparlör yönünü algılayabilir ve ses çıkışını buna göre ayarlayabilir. Böylece, ister yatay, ister dikey veya kullanım döngüsünden asılı olsun, ses optimize edilecektir. Bu şirketin Bose PositionIQ teknolojisini kullanan ilk Bluetooth hoparlörü.

blank

SoundLink Flex, bir cihazdan diğerine geçişi kolaylaştırmak için sekiz adede kadar Bluetooth bağlantısını hatırlayabilir. Ayarları Bose Connect uygulamasını kullanarak yapabilir ve telefonunuzun sesli asistanını kontrol edebilir ve konuşmacının mikrofonunu kullanarak aramaları cevaplayabilirsiniz.

Stereo veya eşzamanlı oynatma için ikinci bir Bose Bluetooth hoparlörü eşleştirebilirsiniz. SoundLink Flex, bir ev ses sisteminin parçası olarak diğer Bose hoparlörlerine ve ses çubuklarına bağlanabilir. Bose, tek bir şarjla 12 saate kadar oynatma süresi elde edeceğinizi ve lityum iyon pili bir USB-C kablosuyla şarj edebileceğinizi söylüyor.

SoundLink Flex, sekiz inç genişliğinde, 2,1 inç derinliğinde ve 3,6 inç yüksekliğinde.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bose, Yeni Bluetooth Hoparlörünü Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör