Fujifilm İlk Akıllı Telefon Yazıcısını Piyasaya Sürüyor

blank
Fujifilm İlk Akıllı Telefon Yazıcısını Piyasaya Sürüyor

İçerik: Fujifilm İlk Akıllı Telefon Yazıcısını Piyasaya Sürüyor

Fujifilm İlk Akıllı Telefon Yazıcısını Piyasaya Sürüyor:Fujifilm, daha geniş, daha Polaroid benzeri filmini destekleyen yeni bir Instax yazıcıyı ortaya çıkardı. Instax Link Wide Smartphone yazıcısı, Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza bağlanmak ve orijinal Instax mini Link yazıcıdan alınan kredi kartı boyutundaki görüntülerin iki katı genişliğindeki film rulosu fotoğraflarını basmak için tasarlanmıştır. Ayrıca Fujifilm’in X-S10 aynasız fotoğraf makinesindeki görüntüleri akıllı telefona ihtiyaç duymadan doğrudan aktarmanıza ve yazdırmanıza olanak tanır.

Daha önce olduğu gibi, yeni yazıcı pillerle çalışıyor ve bir şarjla yaklaşık 100 Instax baskısı yapabiliyor. Fujifilm’e göre, “Derin, sıcak renkleri vurgulayan Instax Rich ve görüntünün doğal tonlarını vurgulayan Instax Natural” olmak üzere iki baskı modundan birini seçebileceksiniz. Yaklaşık 30 filtre, kolaj, metin, dijital çıkartma ve çerçeve şablonu sunan Instax Link uygulamasını da kullanılacak ve bir fotoğrafa el yazısı metin ve eskizleri içe aktarıp eklemenize izin verebileceksiniz.

blank

Instax Link Wide Smartphone yazıcısı, Fujifilm’in Instax 300 Wide kamera tarafından da kullanılan geniş format filmini destekler. Buna ek olarak Fujifilm, Instax Wide filmin şu anda ABD’de bulunan yeni bir siyah çerçeveli versiyonunu tanıttı, ancak Fujifilm muhtemelen yazıcısını Avrupa’da da piyasaya sürecek. Instax Link Wide Akıllı Telefon Yazıcısı bu ayın sonlarında geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fujifilm İlk Akıllı Telefon Yazıcısını Piyasaya Sürüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör