NBA 2K22 Arcade Edition, 19 Ekim’de Apple Arcade’e Geliyor

blank
NBA 2K22 Arcade Edition, 19 Ekim'de Apple Arcade'e Geliyor

İçerik: NBA 2K22 Arcade Edition, 19 Ekim’de Apple Arcade’e Geliyor

NBA 2K22 Arcade Edition, 19 Ekim’de Apple Arcade’e Geliyor:

NBA 2K22 Arcade Edition, önümüzdeki haftalarda Apple Arcade’de yayınlanacak birkaç oyundan biri olacak. Apple’ın oyun abonelik hizmetinde de bulunan NBA 2K21’in devamı, The Association adlı yeni bir modu içeriyor. The Association moduna göre bir NBA takımının genel menajeri veya baş antrenörü olabilir ve çaylakları keşfederek, takaslar yaparak ve bütçeyi yönetirken serbest oyuncuları toplayarak kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Oyun, hızlı maç, çevrimiçi çok oyunculu ve 3v3 sokak basketbolu seçeneği olan Blacktop dahil olmak üzere mevcut NBA kadroları ve modlarını içeriyor. MyCAREER modunda özel bir görünüm, pozisyon, forma numarası ve oyun stili ile kendi oyuncunuzu oluşturabilirsiniz. MyCOURT modunda antrenman yapmak ve oyuncunuzun seviyesini yükseltmek için özel bir sahada tatbikatlar yapabilirsiniz. NBA 2K22 Arcade Edition, NBA’in 75. sezon tüyoları ile aynı tarihte çıkış yapacak: 19 Ekim.

blank

Bu Cuma Apple Arcade’e klasik bir iPhone oyunu daha geliyor. Tiny Wings ilk kez 2011’de tepelerden aşağı kayan ve havaya fırlayan bir kuşu kontrol ettiğiniz tek düğmeli bir oyun olarak geri döndü. Bir mobil cihazda çok iyi çalışan, konsepti basit, yürütmesi harika oyunlardan biridir. Apple klasiği olan efsane oyun Apple Arcade’e sağlam bir katkı sağlayacak gibi gözüküyor.

blank

Daha ileriye bakıldığında, Apple kule savunma oyunu Kingdom Rush’ın devam oyununun da hizmete girdiğini duyurdu. 2013’te iOS’a ilk kez gelen Kingdom Rush Frontiers TD’de alanınızı ejderhalardan, insan boğazlayan bitkilerden ve diğer ölümcül düşmanlardan koruyacaksınız. Yakında Apple Arcade’e geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: NBA 2K22 Arcade Edition, 19 Ekim’de Apple Arcade’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör