Twitter, Yeni Reklam Politikasını Test Etmeye Başladı

blank
Twitter, Yeni Reklam Politikasını Test Etmeye Başladı

İçerik: Twitter, Yeni Reklam Politikasını Test Etmeye Başladı

Twitter, Yeni Reklam Politikasını Test Etmeye Başladı:

Twitter anasayfanız normalden daha fazla reklamla doluysa şaşırmayın. Verge, Twitter’ın belirli bir tweet’e verilen yanıtlarda reklam görüntüleyen bir biçimi test ettiğinin haberini yaptı. Gelir Ürün Lideri Bruce Falk’ın açıkladığı gibi, teste katılanlar, bir tweet’e verilen birinci, üçüncü veya sekizinci yanıtın altında reklamlar görecekler. Deney dünya çapında olacak ve hem Android hem de iOS kullanıcıları için geçerli olacak.

Falck, reklam biçiminin değer ürettiğini ve “yaratıcılar ve reklamverenler için teşvikleri hizaladığını” söyledi. Ancak, bunun kesin bir kavram olmadığını da kabul etti. Twitter, “önümüzdeki ayları” ne kadar iyi performans gösterdiğini ve topluluğu nasıl etkilediğini görmek için reklamların sıklığını, düzenlerini ve diğer yönlerini test ederek geçirecekti. Bu, elbette, reklamverenler için yararlı olabilir, ancak Twitter kullanıcıları için daha fazla tazminata da yol açabilir.

Bu muhtemelen görmek isteyeceğiniz türden bir Twitter testi değil, ancak şaşırtıcı değil. Twitter, Blue aboneliklerinden Tip Jar bağışlarına kadar hem kendisi hem de en üretken kullanıcıları için yeni gelir kaynakları bulmaya can atıyor. Yanıtlardaki reklamlar yalnızca Twitter’ın kârlılığını iyileştirmekle kalmadı, aynı zamanda sponsorlu Instagram ve TikTok gönderilerinden para kazanmaya alışmış içerik oluşturucuları da cezbetti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, Yeni Reklam Politikasını Test Etmeye Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör