Alienware 25. Yıl Özeli Bilgisayarlarını Tanıttı

blank
Alienware 25. Yıl Özeli Bilgisayarlarını Tanıttı

İçerik: Alienware 25. Yıl Özeli Bilgisayarlarını Tanıttı

Alienware 25. Yıl Özeli Bilgisayarlarını Tanıttı:

Alienware 25 yıl önce Miami yakınlarındaki bir garajda faaliyete başladı ve Dell’in sahibi olduğu marka, dönüm noktası yıldönümünü şık bir oyun bilgisayarıyla kutluyor. En yeni Aurora sistemi, ekstra iç alana ve daha verimli hava akışına sahip yeniden tasarlanmış bir kasaya sahiptir ve daha sessiz çalışması gerekir.

Alienware, açık hava Legend 2.0 kasasının, Aurora R12 veya R10 ile karşılaştırıldığında, makinenin genel boyutunda büyük değişiklikler olmaksızın iç hacmi yüzde 50 artırdığını söylüyor. Kabuğu açmak için herhangi bir araca ihtiyacınız olmayacak, böylece bileşenlere daha kolay erişebileceksiniz. İsteğe bağlı şeffaf bir yan panel vardır, böylece içeriye bakıp sekiz adede kadar AlienFX aydınlatma bölgesiyle aydınlanan bir anakart görebilirsiniz. Ayrıca Alienware, sistemin arkasını düzenli tutmak için isteğe bağlı bir manyetik kablo kapağı da sunuyor.

Yeniden tasarımın bir parçası olarak Alienware, hava akışını iyileştirmeye odaklandı. Her sistemde iki adet 120 mm fan, bir giriş ve bir egzoz bulunur. Yapılandırmaya bağlı olarak, Alienware bir veya iki fan daha içerebilir: ilk olarak, ikinci bir giriş ve ardından gerekirse bir üst egzoz. Bu bir Aurora sistemi olduğu için elbette sıvı soğutma seçenekleri de var.

blank

Alienware, oyunları maksimum ayarlarda çalıştırırken sisteminizi serin tutmanın yanı sıra, fanların bilgisayarı daha sessiz hale getirebileceğini söylüyor. Marka, önceki nesil sistemle karşılaştırıldığında, yeni Aurora’nın boştayken yüzde 16’ya kadar daha sessiz ve CPU yoğun görevler sırasında yüzde 9’a kadar daha az gürültülü olduğunu iddia ediyor. Hız aşırtma yaparken PC yüzde 15’e kadar daha az gürültü yapabilir. Ayrıca Alienware, PC’nin Aurora R12’ye kıyasla grafik performansında yüzde beş artış sağlayabileceğini söylüyor.

Aurora için iki renk seçeneği vardır: Ay Işığı ve Ayın Karanlık Yüzü. Başka bir deyişle, beyaz ve siyah. Alienware, bu sonbaharda özellikler, fiyatlandırma ve bulunabilirlik hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Alienware 25. Yıl Özeli Bilgisayarlarını Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör