Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

blank
Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

İçerik: Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü:

Bose SoundLink Flex kablosuz Bluetooth hoparlör 14 Ekim Perşembe günü piyasaya sürüldü. Yeni kablosuz hoparlör, Amerikan şirketinin ürün yelpazesindeki en yeni ve aynı zamanda dış mekan ve dayanıklı kullanıma odaklanan daha küçük ve daha uygun fiyatlı kablosuz seçenekleri arasında yerini aldı. Yeni kablosuz hoparlör, kire ve suya önemli ölçüde maruz kalmaya izin veren IP67 yapısıyla dış mekanlara yönelik taşınabilir, hafif bir tasarıma sahiptir. Bose SoundLink Flex kablosuz hoparlör, şarj başına uzun bir pil ömrüne sahiptir ve diğer Bose hoparlörlerle eşleştirilebilir.

Bose SoundLink Flex, Bose SoundLink Mini 2 ve Bose SoundLink Color 2’yi de içeren SoundLink serisinin geri kalanının yanında bulunan taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Hoparlör, cihazı su ve toza maruz bırakabilecek ayarlarda kullanılmak içindir. IP67 toz ve suya dayanıklılık derecesi, hoparlörün önemli ölçüde maruz kalsa bile güvende kalmasını ve temizlik için bir musluk altında güvenle yıkanabilmesini sağlamayı vaat ediyor. Şarj için Bose SoundLink Flex’te bir USB Type-C bağlantı noktası ve bir adet dahil kutuda kablo ile gelecek.

blank

Hoparlör yaklaşık 590 g ağırlığındadır ve hoparlör sürücülerini kaplayan çelik bir ızgara ile yumuşak dokunuşlu silikon bir dış yüzeye sahiptir. Pil ömrünün şarj başına yaklaşık 12 saat olduğu iddia ediliyor ve hoparlörün birlikte verilen kablo kullanıldığında yaklaşık 4 saatte tamamen şarj olduğu söyleniyor. Stereo eşleştirme ve kablosuz zincirleme için diğer Bose hoparlörlerine kablosuz olarak bağlamak da mümkündür.

blank

Bose SoundLink Flex, bağlantı için Bluetooth v4.2 kullanır ve sesli aramalar ve bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla akıllı telefonunuzdaki sesli asistanla iletişim kurma yeteneği de dahil olmak üzere sesli iletişim için yerleşik bir mikrofon sistemine sahiptir. Hoparlörün kendisinde güç, ses seviyesi ve Bluetooth için kontroller vardır ve SoundLink Flex ayrıca Bose Connect uygulaması kullanılarak özelleştirilebilir ve kontrol edilebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Bose SoundLink Flex Kablosuz Bluetooth Hoparlör Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör