Clubhouse, Yüksek Kaliteli Ses Özelliği Sunuyor

blank
Clubhouse, Yüksek Kaliteli Ses Özelliği Sunuyor

İçerik: Clubhouse, Yüksek Kaliteli Ses Özelliği Sunuyor

Clubhouse, Yüksek Kaliteli Ses Özelliği Sunuyor:

Clubhouse, müzisyenler arasında büyük bir hit olduğunu kanıtladı ve bir kitle üzerinde materyal denemelerine ve hatta viral hitler yaratmalarına yardımcı oldu. Şirket, bir blog gönderisinde, sitenin artık müzik modu adı verilen yeni bir özellikle gruplar ve şarkıcılar için daha kullanışlı hale geldiğini duyurdu.

Yeni mod, “ses kalitesi” altındaki üç noktalı menüde “müzik” adlı yeni bir seçimle görünür. Clubhouse, ses özelliklerinden hiçbirini açıklamadı, ancak kullanıcıların stereo olarak yüksek kalitede yayın yapmasına izin verdiğini söyledi. “Performansınız için harici USB mikrofonlar veya karıştırma tahtaları gibi profesyonel ses ekipmanlarını da kullanabileceksiniz” diye yazıyordu. Clubhouse’a göre kullanıcılar, modu önceden kaydedilmiş Kliplere de ekleyebilecekler, böylece “müzik modunu kullanarak sanatçılardan paylaştığınız herhangi bir parça da harika olacak”.

blank

Yeni özellik, son birkaç ay içinde ses kalitesine yapılan ikinci destektir. Ağustos ayının sonlarında, Clubhouse daha sürükleyici sesli sohbetler oluşturmak için mekansal ses ekledi ve konuşmacıların seslerinin odanın farklı bölümlerinden gelmesini sağladı.

Müzik modunun yanı sıra, Clubhouse, arama çubuğunu akışın en üstüne taşıyarak ve kullanıcıların başlangıçta iOS’ta arama çubuğu aracılığıyla birbirlerine el sallamalarına izin vererek birkaç yeni ayar yayınladı. Şirket, yeni özelliklerin önce iOS’a sunulacağını, “hızlı takip olarak Android ile” diye yazdı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Clubhouse, Yüksek Kaliteli Ses Özelliği Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör